Jste zde

Na Primě startuje Nové hnízdo – unikátní pořad, ve kterém se budou prodávat nemovitosti!

Zdroj: Prima TV

Pořady o bydlení mají Češi rádi. I proto se na obrazovkách objevuje další z nich. Prima přichází s Novým hnízdem. Každou neděli se tak budou prodávat nemovitosti a radit, jak na kvalitní bydlení.

11. 10. 2012

Tým, který částečně přešel z taktéž „primáckého“ pořadu Jak se staví sen, bude týden co týden hledat kupce pro domky, byty, pozemky. V prvním díle se bude pohybovat po Jihomoravském kraji a hledat kupce pro hezký byt v Brně, kousek od centra, a téměř zánovní dům třicet kilometrů od moravské metropole.

Nemovitost č.1 – byt v centru Brna

První nemovitostí k prodeji je byt v Brně s dispozicí 3+kk přímo v historickém jádru města s výhledem do parku. Výhodou je celková nedávná rekonstrukce nabízeného bytu. Pokoje mají plovoucí podlahu, v ostatních částech bytu je položena dlažba. K bytu navíc náleží podíl na další bytové jednotce v domě. Majitel bytu podniká a má finanční problémy. Podaří se mu prodejem bytu splatit dluh ve firmě?

nove-hnizdo3

Na prodej bude v prvním díle Nového hnízda i byt v centru Brna. Zdroj: Prima TV

Nemovitost č.2 – domek na vsi

Dále nabízíme domek 4+1 v malé vsi s asi čtrnácti sty obyvateli, 30 km od Brna. Dům je z 90 % nově postavený a náleží k němu zahrada o 1000 m2 s ovocnými stromy. Výhodou je garáž pro 2 auta. Stačí jen dokončit venkovní terasu a krb a dům snů je kompletně hotov. Rovněž občanská vybavenost v obci je na dobré úrovni. Majitelkou prodávaného domu je mladá žena se dvěma dětmi. Náhle se u ní ale změnila rodinná situace. Co ji přivedlo k tomu opustit ideální bydlení a kam se bude stěhovat?

nove-hnizdo2

V prvním díle se bude prodávat třeba téměř dokončený domek kousek od Brna. Zdroj: Prima TV

Na návštěvě u celebrit

V každém díle nabídneme navíc i malé překvapení! Ve všech epizodách totiž navštívíme známou osobnost a prohlédneme si její bydlení. V první epizodě se podíváme, jak si vylepšil své bydlení kubánský módní návrhář Osmany Laffita! Kde a v jaké bývalé budově žije? A jaké zvíře mu hlídá dům, když pes by byl příliš fádní?

Sledujte úvodní díl nové série o prodeji nemovitostí již v neděli 14. října ve 13:05 na Prima Family.

A pozor, v následujících dnech a týdnech pro vás připravujeme i rozhovory s hlavními aktéry pořadu – s designéry i makléři, kteří poradí, jak na nákup, případně nemovitosti. Tak nás sledujte – ať už přímo tady, nebo na našem Facebooku, ať vám nic důležitého neunikne!

Tagy: 

Autor: redakce