Jste zde

Jak se účinně chránit před sluncem? Vyberte správné žaluzie nebo markýzu!

Zdroj: zaluzie-proklima.cz

Jste nejen v letních měsících mnohdy otrávení z neustálých slunečních paprsků, které vám znepříjemňují pobyt ve vnitřních prostorech? Slunce máme všichni rádi, ale někdy je na čase si od jeho paprsků odpočinout.

22. 5. 2014

Zejména v horkých letních dnech toho na nás bývá příliš a rádi bychom se ukryli někam do stínu a chladna. A doma vám v tom mohou pomoci různé druhy stínící techniky.

Mezi nejoblíbenější typy patří venkovní a vnitřní žaluzie. S venkovními žaluziemi můžete navíc udělat spoustu parády také na vaší fasádě. Oba typy žaluzií jsou velice funkční a zajistí, že k vám domů už nepronikne ani paprsek slunečního záření, když si to nebudete přát. Venkovní žaluzie také lépe izolují teplo, a tak nedochází tolik k přehřívání místnosti.

Pohodový stín si ale nemusíte užívat jen uvnitř. Také na balkóně či terase určitě uvítáte stínící techniku. S vhodně zvolenou stínící technikou si budete moci pobyt venku užívat i v tom největším parnu.

Pro takovéto stínění jsou velmi vhodné markýzy, které jsou dostatečně odolné a stabilní. Markýzy se skládají z kovové konstrukce a kvalitní látky. Další variantou jsou pergoly. Jistě najdete takové řešení, které vám bude vyhovovat. Stínící technika dokáže výrazně pozvednout kvalitu vašeho bydlení. Navíc vás to nebude stát nepřiměřené částky.

Specialistou na stínící techniku je společnost Proklima. Nabídku produktů naleznete na internetové adrese www.zaluzie-proklima.cz, kde si můžete prohlédnout nabídku vnitřních a venkovních žaluzií, pergol, markýz, látkových stínění či rolet. U každého produktu najdete potřebné informace.

Na tomto webu naleznete i veškeré potřebné kontakty. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a obraťte se přímo na zástupce společnosti  Proklima. Kamenné pobočky této společnosti najdete mimo jiné v Praze, Brně či Jesenici. Kvalitní stínící technika je dobrou investicí, která se vám skutečně vyplatí.

Související články