Jste zde

Interiérové peklo. Tohle byste doma vážně nechtěli

Zdroj: bigstockphtoto.com
Ať už je to nevkus, nebo nefunkčnost, která hraničí s neschopností tvůrce uvažovat nad danou věcí, je to prostě peklo. Interiérové peklo. Máme pro vás hitparádu toho „nejlepšího“, co byste doma mít nechtěli.

30. 6. 2020

Pořádně vyšperkovaná toaleta

O nevkusu tady není pochyb a o nepraktičnosti v druhé řadě taky. Rozhodně bych nechtěli mít každé ráno za krkem záchodový závěs, který určitě čas od času přijde k úhoně. Pokud tedy denně neabsolvuje pořádnou atrakci v podobě bubnu od pračky.

Zdroj: https://bit.ly/2BmWw7x

Jen fialová, to může být

Jedna barva všude? Na zdech a k tomu fialové doplňky? Raději se tomu vyhněte, pokud se nechcete regulérně zbláznit. Ať už máte rádi modrou, zelenou, nebo zmíněnou fialovou, vždycky barvy nějak rozumně kombinujte. Jinak…

Zdroj: Facebook

Chce to kytku

Bez rostlin to není zabydlený byt, o tom žádná. Jenže nic se nesmí přehánět a platí to i v tomhle případě. Tady je té zelené na náš vkus vážně moc. A na váš?

Zdroj: Facebook

Tip pro malý byt?

Jsou byty, ve kterých je nutné využít každý centimetr. Ale všechno taky musí probíhat aspoň se špetkou rozumu. Protože…

Zdroj: https://bit.ly/2Bjzmik

Oblíbený vzor

Taky máte svůj oblíbený vzor? Obyvatel tohohle bytu nejspíš taky. Jak vidno.

Zdroj: https://bit.ly/31npgYp

Ještě kousek by to chtělo

Chytrému využívání prostoru fandíme a rohové skříňky a skříně jsou bezva řešením. Jen je musí instalovat někdo, kdo umí domyslet následky.

Zdroj: https://bit.ly/2YExd9I

Abyste se do postele příliš netěšili

Co si budeme povídat, postel je místo, kam se po náročném dni většinou nadmíru těšíme všichni. Pokud máte s přílišným těšením problém a chcete zabojovat proti lenosti, pořiďte si jednoduše postel, do které vás to nepotáhne.

Zdroj: https://bit.ly/2NDVTJg

Kreativní duše, nebo vrah?

Máte do vínku danou bezbřehou kreativitu? Pokuste se jí vůli zastavit, než dojde k designové pohromě. Aby to u vás v obýváku nevypadalo jako na místě abnormálně brutální vraždy.

Zdroj: https://bit.ly/2NJPps9

Pro vaše bezpečí

Domov by měl být bezpečný, a to s ohledem na to, kdo ho obývá. Tahle „koupelna“ je nebezpečná pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, rasu, náboženské vyznání i politickou příslušnost.

Zdroj: https://bit.ly/2NJPps9

Někdo to rád veselé

K tomuhle nemáme co dodat. Snad jen – nezkoušejte to u sebe doma!

Zdroj: https://bit.ly/2NJPps9