Jste zde

Inspirujte se na Instagramu při zařizování svého domova

Zdroj: Instagramové účty Jonathana Adlera, Marka D. Sikese, Kelly Wearslter a Michaela Smitha
Sociální síť zaměřená na fotky nahrává kreativním osobnostem. Sledujte naše oblíbené interiérové designery a nechte se inspirovat jejich umem.

26. 1. 2015

Je to opravdu snadné - stačí na svém smartphonu vyfotit to, co vás zajímá, či baví, a pak fotku nahrát na svůj účet. Mezi prohlížením fotek ostatních uživatelů už vám jen naskakují liky. Instagram vděčí za svůj obrovský rozmach dostupnosti technologií a jednoduchému použití.

Pomocí této čtyři roky staré sociální sítě můžeme nahlédnout do života našich známých, celebrit, ale i profesionálů. A od mnohých se tak můžeme ledacos naučit. Prohlédněte si instagramové účty známých designerů. Nejspíš budou „jenom“ lahodit očím, záblesk inspirace ale rozhodně nevylučujeme!

@jonathanadler

Jonathan se inspiruje zejména retro prostory.Zdroj: Jonathan Adler, Instagram

Známý americký designer Jonathan Adler žijící na Manhattanu si v polovině 90. let otevřel stylový butik s nábytkem a bytovými doplňky. Je také autorem keramiky pro slavný obchodní dům Barneys New York. Jonathanovou inspirací je zejména retro a na jeho instagramovém účtu najdete fotky ze zákulisí i barevné hravé interiéry.

@markdsikes

Mark D. Sikes je známý manhattanský designer.Zdroj: Mark D. Sikes, Instagram

Bloger, interiérový návrhář a milovník glamouru Mark D. Sikes inspiruje šik fotkami. Jeho fotky velkorysých prostor vás okamžitě přenesou do světa hvězd a šlechty. Mark ale neprodlévá jenom u nábytku - sem tam si odskočí na fashion weeky a k nějakému tomu umění.

@kellywearstler

Kelly Wearstler sází ve své tvorbě na výrazné detaily.Zdroj: Kelly Wearstler

Rodačka z Jižní Karolíny Kelly Wearstler na první pohled miluje detaily. Její interiéry jsou leckdy opulentní, Kelly se nebojí riskovat a inspiruje se přírodními vzory. Prohlížet si její instagram je jako nořit se do šperkovnice módní divy.

@michaelsmithinc

Interiéry Michaela S. Smitha připomínají středomořskou pohodu a eleganci.Zdroj: Michael S. Smith, Instagram

Pravděpodobně za to může kalifornský původ Michaela S. Smitha, že jsou jeho interiéry provoněné sluncem. Michael rád kombinuje evropskou klasiku a americkou modernu. Vzniklý mix je pastvou pro oči, ze které dýchá láska ke starým časům.

@eddieross

Na účtu Eddieho Rosse můžete nahlédnout do zákulisí tvorby velkého hobby časopisu.Zdroj: Eddie Ross, Instagram

Redaktor časopisu Better Homes & Gardens Magazine Eddie Ross sám o sobě prohlašuje, že miluje krásné věci. Z jeho fotek je cítit zápal pro práci a chuť se při ní bavit. Ať už vás baví zahradničení, interiéry či vaření, na tomhle účtu se nudit nebudete.