Jste zde

Dřevěné obklady dokáží interiéru dodat styl! Jaké a kde vybrat?

Zdroj: Drevomaterial.sk

Dřevěné obklady patří k největším stálicím ve světě interiérového designu. Důvod je jednouchý – díky dřevěným obkladům může každá místnost získat elegantní styl a to poměrně jednoduše. Většinou stačí šikovné ruce a krása je na světě.

26. 9. 2013

Aby ale vše vypadalo dokonale, je nezbytně nutné vybrat kvalitní obklady. Poradíme vám, kde je mají…

Kupujte jen přírodní dřevo!

Na trhu jsou dnes i různé napodobeniny dřevěných obkladů. Jejich problém ale spočívá v tom, že nevypadají přirozeně. Rozhodně také nemohou nabídnout tak skvělé vlastnosti, jakými se může pyšnit jen přírodní dřevo, proto se jim raději vyhněte. I dřevěné obklady lze v současné době koupit ve vynikající kvalitě za příjemné ceny. Moderní dřevěné obklady za dobré ceny přináší internetový obchod drevomaterial.sk.

Co je možné mít?

V nabídce na drevomaterial.sk najdete dřevěné obklady vyrobené výhradně ze dřeva pocházejícího z podtatranských hor, které se může pochlubit vysokou odolností. Vybírat zde můžete obklady na obložení stropů i stěn, ale například i speciální dřevěné obklady na obložení fasády. Obklady mají dokonale opracovaný a obroušený povrch, takže se budete z jejich krásy těšit řadu let. Na jejich výrobu se používá výhradně vysoce kvalitní smrkové dřevo. Díky vlastnostem tohoto pečlivě vybíraného dřeva jsou profily odolné i proti intenzivnímu slunečnímu záření či vlhkosti. Co se týká rozměrů, v nabídce se nacházejí profily 11 a 15mm, nechybí ani lišty a montážní latě.

Instalaci hravě zvládnete sami

Instalaci dřevěných obkladů zvládnete hravě doma bez pomoci profesionálů. Musíte mít jen potřebné nářadí. Vedle toho také budete potřebovat pracovní oděvy. Kvalitní pracovní oděvy pro profesionály i amatéry najdete například v nabídce na www.elstrote.sk. Vybírat zde můžete pracovní obuv, různé ochranné pomůcky a mnoho dalšího.