Jste zde

Designové vychytávky z YouTube: Jak si udělat stůl z časopisu nebo věšák z pet láhve?

Zdroj: Salicia (Flickr)

Recyklace je dobrá věc, ale nesmí se přehánět. Dříve, než něco odhodíte do kontejneru, měli byste se podívat na pár videí, která mohou napomoci vytvořit si svépomocí zajímavé dekorace třeba z lahví od vína nebo z rolí toaletního papíru.

28. 10. 2016

Říká se, že Češi jsou národem kutilů. Tahle videa sice vznikla v zahraničí, nicméně zlaté české ručičky by si s nimi měly poradit. Můžete to ostatně sami vyzkoušet, pokud vás něco zaujme a máte doma dostatek toaletního papíru či jiných potřebných surovin.

Za minutu se dá provést spousta věcí a tím nenaznačuji žádný dvojsmysl. O tom, co všechno se dá v krátkém časovém úseku zvládnout a vykouzlit při tom zajímavé designové vychytávky, vás přesvědčí tohle video:

Dostáváme se k avizovanému toaletnímu papíru. Na záchodě se různými osvěžovači snažíme docílit zdání vůně rozkvetlé louky, ale stačí jeden těžší oběd a… to raději nebudu rozvádět. Místo toho se podívejme, jak lze použít papírové trubičky, na nichž bývá papír namotán:

Tyhle rady tak trochu zavání Receptářem. Přečtěte si o jeho legendě Přemkovi:

Nakonec něco pro pokročilé. Patříte-li k trochu zručným kutilům a máte-li doma pár pantů a nějakou překližku, můžete si vyrobit jednoduché křeslo s podnožníkem. Na to, jak může dopadnout výsledek, se můžete podívat na tomto videu se záběry stavění sedacího nábytku:

Sledujte nás na Facebooku!


Google+ profil autora