Jste zde

Designové bydlení v Radlicích, to je developerský projekt .142 RADLICKÁ

Zdroj: www.142praha.cz
Požadavky na bydlení jsou u většiny z nás stejné – snadná dostupnost do centra města, veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti, příroda nadosah a také klidná lokalita.

24. 3. 2015

Developerský projekt .142 RADLICKÁ splňuje vše a navíc ještě nabízí díky svému umístění město na dlani.Město na dlani a příroda nadosah to je novostavba .142 – RADLICKÁ. V současné době je v nabídce 35 bytů v různých dispozicích od 1+kk až po nádherné prosluněné mezonety s rozlehlou terasou. Menší byty jsou ideální pro jednotlivce či páry a velké pro rodiny s dětmi. Nabídka bytů je v rezidenci .142 opravdu široká a ukončení stavby je naplánováno už na léto 2015.

Příroda nadosah

Travnatý a zelení protkaný svah na Praze 5 tak zdobí designový projekt rezidence .142 RADLICKÁ, který už netrpělivě vyhlíží své první obyvatele. Z Radlické ulice, kde se novostavba nachází, je snadná dostupnost do centra Prahy a to nejen autem. Poblíž jsou totiž zastávky MHD, konkrétně metra B, autobusů i tramvají.

Zdroj: www.142praha.cz

Obchodů i restaurací je v těsné blízkosti .142 také několik. A kde si po dobrém jídle zasportovat a spálit nabrané kalorie? Přeci v jednom ze sportovišť, která se nacházejí poblíž. Co třeba bazén, tenis, golf nebo fitness centrum? Nabídka je opravdu veliká, takže se v Radlicích vyřádíte nejen vy, ale i vaše ratolesti. Pro ně jsou na Praze 5 nejen parky, ale také školky a školy či sportovní kluby s pestrou nabídkou sportů pro malé i větší.

Kanceláře ve .142

Pokud podnikáte a rádi byste pracovali poblíž svého bydliště nebo se vám jen líbí lokalita pražských Radlic, máme pro vás řešení. Ve spodní části projektu .142 RADLICKÁ totiž vznikají nebytové prostory pro podnikatelské subjekty, které budou k dispozici nejen pro kanceláře, ale také jiné komerční prostory.

Moderní novostavby jsou trendy - důkazem je i nový developerský projekt na Radlické.Zdroj: www.142praha.cz

V nabídce je celkem 995 m2 kancelářské plochy třídy A a ty jsou ideálním prostorem pro menší a středně velké společnosti, které ocení netradiční design, vysoký standard vybavení a perfektní dopravní dostupnost.
Developerský projekt na Praze 5 je tak opravdu multifunkční a má každému co nabídnout, proto: „Žijte tak, jak se Vám líbí, žijte 142“.

Související články