Jste zde

Bydlet ve vlastním se vyplatí: A čím dřív, tím snadnější je získat úvěr

Zdroj: eurobydleni.cz

Bydlíte u rodičů a plánujete se osamostatnit? Nebo si pronajímáte byt a už za něj nechcete nadále platit vysoký nájem a poplatky? Pořiďte si své bydlení a investujte do vlastního.

10. 6. 2014

A dnes rozhodně platí, že čím dříve tak učiníte, tím snadněji získáte úvěr nebo hypotéku a byt včas splatíte. A není nic krásnějšího, než se probouzet ve vlastním s vědomím, že vás nikdo vypovězením smlouvy nevystěhuje.

Ceny nemovitostí už dolů nepůjdou

Bytů na prodej je stále dostatečné množství a jestli čekáte, že ceny za jejich koupi klesnou, je malá pravděpodobnost, že se vlastního bydlení kdy dočkáte. Pokud s hledáním bytu, či snad domu, začínáte, vyzkoušejte realitní portál Eurobydleni.cz. Ten sdružuje nabídky téměř 900 realitních kanceláří na jednom místě.  Vaše hledání tak bude snadnější a přehlednější.

Hledání je snadné

Na internetových stránkách www.eurobydleni.cz/byty/prodej/ naleznete nabídku bytů prodávaných ve všech krajích ČR, které jsou v novostavbách, po rekonstrukci i před ní, záleží tedy, co od nemovitosti očekáváte.

Jednoduchý filtr vám pomůže vaše požadavky specifikovat a nabídne vám pouze ty byty, které splňují vaše představy. Uvést lze kraj, typ a velikost bytu, adresu, cenu, vlastnictví, jeho konstrukci a stav včetně příslušenství. Poté už jen stačí kontaktovat prodejce a domluvit se na prohlídce.

Najděte si své vysněné bydlení

Prozkoumejte tedy nabídku prodej bytu Praha, Brno či kterékoli jiné lokality a najděte si bydlení dle vašich možností a představ. Uděláte významný krok ve vašem životě a vyřešíte otázku svého bydlení jednou provždy. Získáte pocit jistoty a o další krok se stanete dospělejším a vyzrálejším. Už dále neplýtvejte prostředky za pronájem a splácejte své vlastní bydlení.

Související články