Jste zde

5 důvodů, proč chtít koupelny a kuchyně jedině od Keramika Soukup

Zdroj: www.keramikasoukup.cz
Stěhujete se, nebo rekonstruujete? Pak pravděpodobně tápete, jak vyřešit jednotlivé místnosti v domě či bytě. Pokud si nevíte rady s kuchyní a koupelnou, máme pro vás jednoduché řešení. Nechte se inspirovat nabídkou společnosti Keramika Soukup.

22. 11. 2018

Zjistěte, proč vybírat kuchyně a koupelny právě zde. Máme pro vás rovnou pět neprůstřelných důvodů.

Důvod č. 1: Bohatá nabídka a moderní série

Nabídka společnosti Keramika Soukup je rozdělena do pěti základních kategorií. První z nich je kategorie obkladů do koupelen. Zde je pouze na vás, zda zvolíte hravou sérii Blossom s jedinečným dekorem, sérii Chalk, která vyniká výraznými pastelovými barvami. Ty skvěle doplní dlažba v imitaci dřeva Treverkever.

Další sérií je Habitat. Její dlažby a obklady jsou vyvedeny v přírodních barvách. Předposlední je série Pietra, jejíž dominantou jsou obklady a dlažby v imitaci šedého kamene. Poslední sérií je pak série Pottery, která potěší milovníky lesklých ploch.

Druhou kategorií, kterou na webu společnosti Keramika Soukup najdete, jsou obklady kuchyně. I zde je možno vybírat ze sérií Blossom, Chalk, Habitat a Pietra. Navíc je zde série Pastella Bricks, jíž dominuje mozaika. Třetí je kategorie dlažeb. I té vévodí série Blossom, Habitat, Pietra a doplňuje ji série Mantova s mrazuvzdornou dlažbou a série Charm s obklady a dlažbou v imitaci betonu.

Předposlední je kategorie podlah, kde najdete série Classic (laminátové), Arte (rozměrově velké dlaždice), Castello (prkna), Creo (laminát) a Eligna (vynikající rovnováha délky a šířky). Poslední kategorii suverénně ovládají dveře. Tady si můžete vybrat ze sérií Classic, které vynikají čistým vzhledem bílých dveří, série Ester s typickým obloukem v horní části, Intarasia do moderního interiéru, Laura s příznivou cenou a Modul vycházející z řady Standard.

Moderní koupelna může být úplným královstvím.Zdroj: www.keramikasoukup.cz

Důvod č. 2: Vizualizace přímo na prodejně

Nedokážete si představit, jak by jednotlivé obklady a dlažby z konkrétní série vypadaly u vás doma? Nezoufejte! I tohle dokáží v Keramika Soukup profesionálně vyřešit. Jednoduše navštivte některé z našich koupelnových studií v Praze, Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Horažďovicích, Píseku, Českém Krumlově, Bratislavě, Žilině či někéterého z "Keramika Soukup Partners" v Chebu, Velké Hleďsebi, Domažlicích, Českém Krumlově, Kladně, Mělníku, Kolíně, Benešově, Sedlčanech, Dobříši, Litomyšli, Boskovicích, Brně, Uherském Hradišti či Kroměříži a nechte si zpracovat 3D grafický návrh.

Pomocí 3D grafického programu ViSoft nahlédnete do nové koupelny anebo kuchyně ještě před nákupem a obložením daného prostoru. Grafický návrh je zdarma, pokud u společnosti Keramika Soukup nakoupíte. 

V opačném případě bude účtován jednorázový poplatek. Pro potřebu zhotovení grafického návrhu je potřeba doložit plánek místnosti s celou řadou náležitostí. Pokud plánek nemáte, můžete si zástupce společnosti Keramika Soukup pozvat k vám domů. Zdarma místnost zaměří a plánek vytvoří.  

Důvod č. 3: Bohatá dávka inspirace

Nevíte, jak svou kuchyni anebo koupelnu vyšperkovat? Přijďte si prohlédnout jednotlivé prostory v některém z našich showroomů. Dostatek inspirace najdete také na našem webu. Zde na vás čeká filtr, do kterého jednoduše zadáte umístění, materiál, styl a případně také cenovou kategorii.

Důvod č. 4: Katalog zdarma

Pokud máte rádi klasické listování jednotlivými stránkami s návrhy, zastavte se na některé z poboček Keramika Soukup a vyžádejte si bezplatný katalog. Požádat o něj můžete také online prostřednictvím kontaktního formuláře. Zaslání katalogu na vaši adresu je zcela ZDARMA.

Spolehněte se při zařizování nové koupelny na profesionály.Zdroj: www.keramikasoukup.cz

Důvod č. 5: Přijedou až k vám

Ať už bydlíte v Praze, Ostravě, Brně anebo jste až z daleké Aše, zástupci společnosti Keramika Soukup vás navštíví zcela zdarma. Domluvíte se společně na možnostech řešení, zhodnotíte cenové příklady, vyberete vhodný styl a materiál a ještě místnost společně zaměříte. Schůzku si navíc můžete dohodnout telefonicky anebo online.