Jste zde

Zpříjemněte si podzim! Tady je 5 vychytávek, kterými vyzrajete na podzimní depku!

Zdroj: www.tchibo.cz
Venku se dřív stmívá, teploty už také nejsou to co před pár týdny a slunce? Tráví víc a víc času za mraky. Padá na vás podzimní špatná nálada? Braňte se jí! Jak? Udělejte si to doma pěkné a všechny chmury, zimu, lezavo a déšť nechte za dveřmi.

5. 10. 2015

Prší, fouká vítr, pomalu se smráká… ale vám je to jedno. Doma máte totiž krásně. Právě pohodlí a útulnost získávají na podzim na důležitosti. Ve spolupráci s portálem Slevovekody.com jsme pro vás v obchodě Tchibo vybrali pět vychytávek, které vaše bydlení udělají ještě krásnější. A získat je můžete s příjemnou slevou!

Proti chladu bojujte novým povlečením!

V létě jste se nechali příjemně chladit saténem, teď na podzim převlékněte ložnici do flanelu. Tahle tkanina, která je upravená česáním po obou stranách skvěle saje, perfektně izoluje teplo a je nádherně hebká na dotek. Snadná je i na údržbu – nemusíte ji totiž žehlit. I v chladné místnosti vám bude pod peřinou krásně teplo.

Zachumlejte se pod peřinu, dejte si dobrý čaj a začtěte se do knížky.Zdroj: www.tchibo.cz

Vyberte příjemné přírodní tóny – třeba v e-shopu Tchibo, kde s kuponem z portálu Slevovekody.cz získáte i dopravu zdarma. K tomu hrnek s čajem, skvělou knížku a nepohoda za okny vám může být volná.

Zabalte se do froté županu

Na stejném místě můžete pořídit i pohodlný a měkoučký froté župan, do kterého se zachumláte po koupeli. Pro podzimní a zimní večery volte spíš silnější župan, odborníci doporučují gramáž od 380 do zhruba 750 gramů na metr čtvereční. Jste alergik, máte citlivou pokožku? Vsaďte na bambusové vlákno.

Zachumlejte se do šedivého županu a užijte si domácí pohodu.Zdroj: www.tchibo.cz

Většina županů nicméně bývá vyrobena z bavlny. A velké množství volných kliček zajišťuje, že je materiál mimořádně savý.

Vneste do interiéru světlo pomocí svíček

Voňavé svíčky a voňavé vosky umí vykouzlit kouzelnou atmosféru. Pokud ale máte malé děti, nemusí se vám představa romantiky při svíčkách líbit. I tak pro vás ale máme řešení. V obchodě Tchibo můžete pořídit svíčku vyrobenou z vosku, která ale má na místě knotu speciální LED diodu.

LED svíčku můžete díky speciálnímu senzoru dokonce i sfouknout.Zdroj: www.tchibo.cz

Svíčka má vypínač na spodní straně, LED světýlko „plápolá“ jako skutečný plamínek a díky speciálnímu čidlu můžete LED svíčku dokonce i sfouknout! A věřte nám, že vaše návštěvy na první pohled nic nepoznají.

Zahalte kuchyň do bytového textilu

Věděli jste, že právě bytový textil dokáže v interiéru vykouzlit domácký dojem? V létě jste možná přiznávali původní materiál stolu, teď na podzim je ale čas, abyste ho přikryli kvalitním ubrusem, do oken pověsili vzdušné závěsy, přidali látkové ubrousky a pěkné prostírání.

Prostřete a pozvěte rodinu ke stolu. Bude vám příjemně i v podzimních měsících.Zdroj: www.tchibo.cz

Vyvoláte díky tomu hřejivý domácký dojem – přesně takový, na kterém je postavený třeba rustikální styl. A kde hledat kvalitní ubrusy a prostírání? Zkuste internetový obchod Tchibo, kde s tím správným kuponkem můžete ušetřit příjemné částky.

Proměňte předsíň – z kobky v bránu vašeho bytu

Vracíte se domů z podzimní plískanice? Předsíň by měla být tím místem, které bude lákat nejen vás, ale i vaše návštěvy ke vstupu do bytu. Proto předsíň nesmí být tmavou kobkou, ale musí zářit. Neodbývejte ji, ale vybavte ji jednoduchým moderním a především světlým nábytkem.

Proměňte předsíň v prosvětlenou místnost, která vás bude vítat při návratu domů.Zdroj: www.tchibo.cz

Vsaďte na menší, kompaktnější kousky. Nástěnný věšák, botník, poličky na doplňky… A také na dostatek světla a velké zrcadlo – nejen proto, že místnost opticky zvětší, ale i proto, abyste se před cestou do podzimní plískanice mohli náležitě upravit.