Jste zde

Znáte chytré zvonky? 4 luxusní věci, které umí

Zdroj: Stasanet
Dříve dělaly jen drkotavé crrr…crrr…a dnes? Místo jen často nepříjemného bzukotu začínají být opravdu důvtipnými pomocníky v domácnosti. Chytré zvonky si ještě začneme pořádně hýčkat, tomu tedy věřte!

2. 12. 2016

Inteligentní domácnost začíná být čím dál tím víc vyhledávanějším tématem v otázce bydlení. A dává to smysl, vždyť přináší větší komfort a lepší zabezpečení našim domovům. A chytré zvonky spadají přesně pod důvtipné členy inteligentní domácnosti. Podívejte se nyní na to, čím ve 4 parádních věcech mohou designové videotelefony neboli chytré zvonky zpříjemnit naše životy.

1. Spolupracují za jakékoliv situace s čímkoliv

Zaprvé to v praxi znamená; přes wi-fi je snadno spárujete s tablety a chytrými telefony a pohodlně instalačně sjednotíte s už předtím vlastněnými zabezpečovacími kamerami, alarmy a dalšími moderními technologiemi, které chrání ten nejcennější prostor – náš domov.

A za druhé to v praxi znamená; že nemusíte vůbec chodit ke dveřím otvírat příchozím návštěvníkům, ale můžete zůstat tam, kde jste, a věnovat se dále tomu, co právě děláte. Jako je například připravování oběda v kuchyni. Chytrý telefon nebo tablet to jedním kliknutím ve spolupráci s chytrým zvonkem za vás hravě vyřeší. Vítejte v 21. století!

2. Otevírají se i na dálku

Víte, že to nestíháte z práce domů, jak jste si předem naplánovali, ale rozhodně nechcete nechat čekat své přátele v zimě dlouho před dveřmi? S chytrým zvonkem se vaší fyzickou přítomnost v domě vůbec nemusíte trápit.

Zdroj:

V okamžiku jejich příchodu před dveře vám přijde zpráva společně s video obrazem a na dvě kliknutí se jim už jako mávnutím kouzelného proutku otevírá zahradní branka a hlavní vchod. Takhle jednoduše už dnes můžeme s naší domácností fungovat, fascinující, že?

3. Nahrávají zvuk a video


Videopaměť je velmi oblíbená a praktická uživatelská funkce. Chytrý videotelefon nahraje ve vysoké zvukové a obrazové kvalitě (HD kamera) každý pokus o dozvonění se na vás. A když pak večer po práci, nebo po příjezdu z dovolené dosednete na gauč, tak se během pár minut podíváte, kdo se po vás sháněl. Díky inteligentní videopaměti vám nic neunikne a budete stále v obraze.

4. Snímají i v noci


Zdroj: Bigstockphoto
Automatická detekce pohybu je jejich další vychytávkou. To znamená, že nemusíte vše nutně nahrávat do videopaměti, pokud tedy nechcete, ale i tak je o vaše bezpečí řádně postaráno. Snímání okolí chytrého zvonku probíhá nepřetržitě v režimu 24/7. Videotelefony tedy umí plnit i roli nejen řádného domácího vrátného, ale též i pozorného hlídače, který chrání váš majetek při nočním klidu.    

Chtěli bychom poděkovat společnosti Stasanet (zejména panu Zbyňkovi Lukáši, jednateli společnosti, za jeho ochotu a čas při poskytnutí konzultace) za zajímavé a přínosné informace o chytrých videotelefonech. Společnost Stasanet je výhradním specialistou na videotelefony značky Commax.