Jste zde

Založte si firmu z pohodlí vašeho domova. Víme jak!

Zdroj: ´epicom.sk

Plánujete, že si založíte společnost s ručením omezeným? Nemáte však dostatek času na to, abyste obíhali všechny úřady? Přenechte své starosti společnosti, která vyřídí vše za vás.

29. 1. 2014

Pokud si chcete ušetřit celou řadu starostí a založit vaši novou společnost profesionálně a bez námahy, postupujte následovně:

Oslovte společnost, která se touto činností zabývá, vyplňte online formulář a odešlete ho do firmy. Ta vám následně zašle informace, které od vás bude pro založení společnosti potřebovat. Společnost zabývající se zakládáním nových „s.r.o.“ pro vás připraví veškeré listiny potřebné pro založení vaší firmy, vy je jen podepíšete a pošlete zpět na jejich adresu nebo email.

A pak už jen čekáte, až za vás firma vyřídí živnostenské oprávnění, vykomunikuje s úřady vše potřebné a zaregistruje vás v obchodním rejstříku. Jediné co bude na vás, je převzít kompletní dokumentaci spojenou se založením vaší nové společnosti.

Vybavte si kancelář kvalitním nábytkem

Po pronajmutí kancelářských prostor je zapotřebí vybavit vaši novou kancelář. Pokud chcete i tuto činnost zařídit z pohodlí vašeho domova, nic vám nebrání. Sedněte si k internetu, najděte si webové stránky, zabývající se prodejem kancelářského nábytku a objednejte si pracovní stůl, vhodnou kancelářskou židli a nějakou skříňku na dokumenty a šanony. To vám bude pro začátek určitě stačit.

Ultrabooky rozhýbou vaše podnikání

Společnost už založenou máte, kancelář máte téměř  vybavenou a už vám chybí jen něco, co rozhýbe vaše podnikání. Co to je? Kvalitní elektronika. Do kanceláře budete zajisté potřebovat  ultrabook, tiskárnu, scanner, telefon a fax. 

Pro rozjezd vaší nové firmy už máte vše, co potřebujete, zbytek už závisí jen na vašich obchodních schopnostech!

Související články