Jste zde

Vydejte se na veletrhy „Energeticky úsporného bydlení“!

Zdroj: drevostavby.eu
Pasivní bydlení, dřevostavby, nízkoenergetické stavby… chystáte se stavět a moc se v těchto termínech neorientujete? Pak určitě navštivte veletrhy, které se v polovině února chystají na Výstavišti v pražských Holešovicích!

29. 1. 2015

Výstavba nízkoenergetických až pasivních dřevostaveb je nastupujícím trendem, a to nejen z důvodu stále rostoucích cen energie. Jedním z charakteristických rysů těchto staveb je nízká spotřeba energie na vytápění a tento faktor nutí projektanty i zákazníky k zamyšlení, jakou vlastně zvolit konstrukci domu, který je nejvhodnější systém vytápění, jaká okna budou dostatečně spolehlivá a funkční, který obvodový plášť nejlépe splňuje tepelně izolační schopnost stavby a tak podobně.

Na všechny tyto otázky můžete dostat odpověď na veletrzích energeticky úsporného bydlení – DŘEVOSTAVBY, WINDOOR EXPO, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA ve dnech 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Vydejte se v polovině února na trojici veletrhů!Zdroj: terinvest.com

Dřevostavby už podesáté

Na 10. ročníku veletrhu DŘEVOSTAVBY představí dřevěné stavby a konstrukce více než 80 firem. Většina těchto společností se zabývá výstavbou nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb, projekční a architektonickou činností.

Mezi nejznámější patří ALFAHAUS s.r.o., ATREA s.r.o./DOMY ATREA, ATRIUM s.r.o., DOMY D.N.E.S. s.r.o., H BOX s.r.o., HK DŘESTAV s.r.o., MS HAUS s.r.o., ORIGIS s.r.o., OKAL - rodinné domy, PONDIOS s.r.o., QUICKHAUS s.r.o., RD RÝMAŘOV s.r.o., STAVEX Kutná Hora s.r.o., VARIO VILA s.r.o. a mnoho dalších. Na dům v životní velikosti 1:1 od společnosti DOMESI/PRODESI, vyrobený ze systému NOVATOP, se můžete těšit ve střední hale Průmyslového paláce.

Přijďte se podívat na veletrhy a zjistit, co je nového v oblasti pasivního bydlení.Zdroj: drevostavby.eu

Chybět nebudou ani firmy zabývající se výrobou a dodávkou srubů a roubenek jako např. společnost CEDAR HOME s.r.o. a DREVODOM RAJEC CZ s.r.o. a další. Dřevěné výrobky pro exteriér i interiér, izolace, materiály a technologie do dřevostaveb představí více než dvě desítky firem, a to např. FERMACELL GmbH, JAF HOLZ, spol. s r.o., M.T.A. spol. s.r.o., ISOCELL GmbH a další. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva. Více na www.drevostavby.eu.

Pátý ročník Windoor Expo

Veletrh WINDOOR EXPO na svém 5. ročníku představí několik desítek firem zaměřených především na výrobky z oblasti otvorových výplní. Vybrat si budete moci ze široké nabídky oken například od společnosti Stavona s.r.o., Promont s.r.o., OKNA.EU s.r.o., Star okna s.r.o., HOGGA s.r.o., Pražák s.r.o., DARE s.r.o. a další. Kvalitní „dveře, do kterých se zabouchnete“ budou k vidění na stánku firmy Šimbera s.r.o., dále VETOS s.r.o., CAG s.r.o., Truhlářství ČUDA, atd.

Pokud máte vybraná okna i dveře a zajímají Vás spíše doplňky a příslušenství, navštivte expozice firem SEKAR spol. s r.o., Ráj dřeva s.r.o., GAPA MB s.r.o. nebo Maron CZ s.r.o. Široký sortiment z oblasti otvorových výplní a zasklívání očekávejte i u firem ATEX Planá s.r.o., SAGEDER s.r.o. nebo ALUKOV a.s. Do nomenklatury tohoto veletrhu spadají také firmy zaměřené na podlahy, jejichž výrobky budou k vidění na stánku HETH s.r.o., ESCO Podlahy s.r.o., KB Moravia s.r.o., Bohemia Parket s.r.o. a další. Více o veletrhu naleznete na www.windoorexpo.cz.

Zatopíme i v krbech a kamnech

Veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Tepelná čerpadla představí na své expozici česká společnost Mastertherm s.r.o.. Společnost  ŠTORC TZB s.r.o. specialista na vytápění, větrání a ohřev vody poradí jak na zdravé a komfortní bydlení.

Přijďte se podívat na veletrh Windoor Expo. V únoru se uskuteční už jeho pátý ročník!Zdroj: windoorexpo.ez

Na veletrhu se budou prezentovat další společnosti jako např. Regulus spol. s r.o., Stiebel Eltron spol. s r.o.,Tepelná čerpalda IVT s.r.o., Fenix Trading, s.r.o., ROJEK prodej, spol. s r.o., Družstevní závody Dražice / NIBE energy systems CZ, Atrea s.r.o., Eurosystemy group, s.r.o., ARISTON THERMO CZ, s.r.o. a další.

Těšit se můžete na novinky od prestižních výrobců, dovozců prodejců krbů a kamen. Mezi nejznámější patří společnost ROMOTOP spol. s r.o. nebo například firma Banador, s.r.o., která se specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a komínů. Dále se představí hede kamna s.r.o., Euro teplo s.r.o., ECON krby, Morso, SCANDIQUE,s.r.o., ABX spol. s r.o., HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. a mnoho dalších. Více na www.modernivytapeni.cz

Cílem jarního souběhu veletrhů je informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálních trendech, novinkách na trhu a případné problematice výše zmíněných oblastí. Součástí těchto veletrhů budou zajímavé doprovodné programy. V rozsáhlé nabídce vystavovatelů si přijdou na své nejen koncoví zákazníci, ale také firmy z oboru, projektanti a architekti.

Související články