Jste zde

Vybíráte podlahu? Zkuste třeba tichý laminát!

Zdroj: www.meister-podlahy.cz
Máte před sebou rekonstrukci domu nebo bytu a čeká vás během ní i pořízení nové podlahy? Pak určitě víte, že trh je plný desítek typů podlah a zorientovat se v nich není jednoduché. My vám s tím ale poradíme!

25. 7. 2014

Variant toho, co si pořídit na podlahu, jsou desítky. Nabízí se laminát, dřevo, korek, linoleum, dlažba či takzvaný woodpower a mnoho dalších. Zorientovat se v materiálech a vybrat ten nejvhodnější tedy není úplně jednoduché a je potřeba zvážit výhody a nevýhody jednotlivých typů.

Unikátní druh podlahy – tichý laminát

Společnost Podlahy - Meister s.r.o. nabízí kolekci takzvaného tichého laminátu, který je vybaven speciální integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou Meister Silence Pur, das Original. Tento systém je patentovaný a jeho výhodou je fakt, že pod podlahu již není třeba pokládat jakékoli jiné protihlukové podložky a pokládka podlahy je tak rychlejší. Podlahy z tichého laminátu lze použít i na teplovodní podlahové topení. Bližší informace a těchto unikátních podlahách získáte přímo na internetových stránkách výrobce pod odkazem www.meister-podlahy.cz/laminatove-podlahy/tichy-laminat/.

Oblíbeným a finančně výhodným typem podlah jsou podlahy vyrobené z přírodního linolea. Přírodní linoleum disponuje krásnou přirozenou barvou a málokdo si uvědomuje, jak přírodní a kvalitní podlahu linoleum představuje.

Přírodní linoleum se hodí kamkoli

Přírodní linoleum je odolné proti skvrnám a bakteriím, hodí se do bytových i nebytových prostorů a lze ho také pokládat na teplovodní topení. Jedinou nevýhodou je, že než si linoleum najde svou barvu, potřebuje trošku času na zrání, proto se barva může lehce změnit odchýlit od původního odstínu.

Oba typy výše zmíněných podlah jsou mezi lidmi velice oblíbené a mají v domácnostech široké zastoupení. Podlahy z přírodního linolea působí přirozeně a teple, jsou ekologické a tichý laminát zase příjemně odhlučňuje. Prozkoumejte tedy nabídku podlah Meister a vyberte si ideální typ pro váš byt či dům.

Související články