Jste zde

Vybíráte dětský nábytek? Nepodceňte bezpečnost!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Správné vybavení dětského pokoje je enormně důležité. Děti totiž ve svém „království“ získávají své první vjemy, nábytek ale musí být také pohodlný, zdravotně nezávadný a celkově bezpečný.

21. 5. 2015

Jak už jsme naznačili, kvalitní dětský nábytek musí být bezpečný a zdravotně nezávadný, ale veledůležitá je rovněž jeho praktičnost i funkčnost.

Co to konkrétně znamená? Děti musí mít ve svém pokoji prostor nejen pro hraní, ale také pro učení a samozřejmě rovněž pro pohodlný odpočinek. V neposlední řadě je v dětském pokoji nutný i dostatek úložného prostoru.

  • Postel, stolek a skříňky. Tento nábytek představuje obvykle základní výbavu dětského pokoje. Při jeho pořízení tedy postupujte skutečně obezřetně!
  • Dětské jídelní židličky. Kluci i holky pochopitelně potřebují pravidelně jíst, aby dobře rostli. Proto jim pořiďte dětskou jídelní židličku, která musí být praktická, stabilní a bezpečná.

Pořiďte svým dětem kvalitní a především bezpečný nábytek do dětského pokoje!Zdroj: www.kasparek-baby.cz

  • Lehátka a křesílka. Nejmenší děti sice potřebují svou postýlku či kolébku, ale můžete jim pořídit rovněž lehátko či křesílko, a to buď v houpací anebo vibrační formě.
  • Přebalovací pulty. Miminka žádají neustálou péči, což zahrnuje i přebalování. Praktickým místem pro tuto činnost představuje přebalovací pult či podložka.
  • Dětské ohrádky a zábrany. Bezpečnost (nejen) v dětském pokoji je zásadní. Předejít všem nástrahám můžete za pomoci dětských ohrádek a zábran.

Doporučujeme: Potřebujete nově vybavit dětský pokoj? Potom navštivte internetový obchod Kasparek-baby.cz, kde najdete kvalitní nábytek na jednom místě.

Související články