Jste zde

Vybavte si domácí kancelář bez zbytečného utrácení!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Sháníte stolní počítač, monitor, notebook anebo tiskárnu? Zajímá vás nejen kvalita, ale také cenová dostupnost? V tom případě vám doporučujeme se zaměřit na repasovaná zařízení…

29. 12. 2015

Prohlédnete-li si nabídku repasovaných počítačů, s největší pravděpodobností na první pohled ani nepostřehnete rozdíl oproti novým strojům. Přesto se v něčem liší.

Repasovaná technika jako cesta k výrazným úsporám

Osvětleme, co vlastně ono označení „repase“ znamená. Takováto zařízení nejsou zcela nová, ale byla používána, a to zejména většími firmami (někdy zahraničními) obvykle po dobu 1 roku až 3 let. Po výměně vybavení se tyto výrobky staly nadbytečnými, nicméně stále mohou dlouhodobě fungovat.

Možná si na tomto místě říkáte, že kupovat repasovanou techniku není právě ideální, možná dokonce riskantní. Jenže opak je pravdou! Tato zařízení totiž prošla odbornou kontrolou a v případě potřeby byla náležitě opravena. Jejich cena je přitom výrazně nižší než u nových strojů! Pochopitelně vás také bude zajímat, jak je to se záruční dobou. Ta se u jednotlivých prodejců liší, ale například v e-shopu Technimax.cz činí 13 měsíců, a to u výrobků předních značek!

Jakou techniku si můžete aktuálně pořídit?

Repasované počítače jsme již zmínili. Jaká další zařízení si tedy můžete pořídit do své domácí kanceláře? Možností máte celou řadu. Vybrat si je totiž možné i mezi monitory a zajímat by vás nepochybně mohl i přehled repasovaných notebooků. To ale není ani zdaleka vše.

K dispozici totiž máte rovněž repasované tiskárny, tablety, servery či projektory, takže ať už sháníte cokoli, můžete se bez problémů zaměřit na tato finančně dostupná řešení.

Související články