Jste zde

Veletrh Tendence 2014 se blíží! Přijďte se pokochat!

Zdroj: Prodex Import
Baví vás svůj dům neb byt zdobit, dekorovat, ladit do posledního detailu? Pak si v kalendáři zaškrtněte termín 11. až 14. září 2014. To na Výstavišti v Holešovicích otevře své brány veletrh TENDENCE 2014.

2. 9. 2014

Už 19. ročník veletrhu dekorací, stolování a bytového textilu – TENDENCE 2014 představí od 11. do 14. září na pražském holešovickém Výstavišti novinky a nápadité inspirace pro podzimní a vánoční sezónu. A pozor – BydlímeKvalitně.cz je jeho mediálním partnerem!

Tento jediný specializovaný veletrh v ČR navštívilo v loňském roce 10 500 obchodníků a odborníků z výše uvedených oborů - designéři a bytoví architekti, floristé i provozovatelé hotelů a restaurací. Přijďte se také podívat, pokochat a nakoupit krásné doplňky.

Zdroj: tendence.eu

Na veletrhu TENDENCE 2014 se představí produkty světových značek, které zastupují např. firmy: BKS Decor, Aktual, Bellecandles, Casa Mia collection, Ego dekor, Kolouch import, Ellen style, Lima plus, Manufaktura Vála, Morex, Myris trade, Paramit, Z-trade a mnoho dalších. Většina vystavujících firem se prezentuje v ČR pouze jednou v roce, a to právě u nás na veletrhu TENDENCE.

Společně s pořadateli vám přejeme, aby pro Vás byl veletrh TENDENCE 2014 výjimečnou událostí pro osobní setkání s prodejci a výrobci unikátních dekorací a příjemně stráveným dnem plných nových inspirací a zážitků.

Milujete svíčky? Pak se vám na veletrhu Tendence bude velmi líbit! :)Zdroj: Lima Plus

Těšíme se s Vámi na setkání na 19. ročníku veletrhu TENDENCE ve dnech 11. – 14. září na Výstavišti Praha – Holešovice.

Nezapomeňte sledovat web veletrhu www.tendence.eu a Facebook

Vystavovat bude i největší výrobce svíček na světě - Yankee Candle.Zdroj: Z-trade

Tendence jen největší veletrh doplňků a bytových dekorací v Česku.Zdroj: Manufaktura Vála