Jste zde

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 je za dveřmi. Proběhne v závěru února

Zdroj: Drevostavby.eu

Baví vás práce se dřevem? Stavíte, jste majitelem domku nebo chalupy, odborník? Pak se v závěru února vydejte na pražské výstaviště v Holešovicích. Proběhne tady totiž veletrh DŘEVOSTAVBY 2013.

20. 12. 2012

Více k jeho náplni, k programu a k novinkám, které na návštěvníky čekají, v tiskové zprávě poodhalil hlavní manažer projektu, Vít Nohejl:

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní „8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií“. A přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů z předchozích ročníků se zúčastní i letos a mnoho kvalitních firem bude mít svou premiéru. Podporujeme dřevěné stavby a firmy, které se dřevem pracují. V jednotlivých halách pak najdete oborově firmy, které k sobě patří.

Co vás na veletrhu čeká?

Na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 najdete bohatý doprovodný program připravený pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní dřevostavby. Podílejí se na něm naši partneři, vystavovatelé, nejvýznamnější asociace a skutečné kapacity v oboru. Soustředili jsme jej opět na jediné místo, do středové haly, Salonu dřevostaveb.

drevostavby2

Veletrh proběhne v pražských Holešovicích na zdejším Výstavišti. Zdroj: Drevostavby.eu

Pilířem odborných seminářů a přednášek budou každý den základní témata: architektura a design, konstrukce a funkce, úspory energií a technologie, pořízení dřevostavby a finance. V rámci doprovodného programu proběhne také, výhradně na veletrhu DŘEVOSTAVBY v Holešovicích, vyhlášení výsledků prestižní architektonické soutěže DOMY NA MÍRU, připravované společnostní HAAS FERTIGBAU a vyhlášení tradiční soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2012, vyhlašovatele NADACE DŘEVO PRO ŽIVOT.

Veškeré informace o veletrhu najdete na webovém portálu www.drevostavby.eu. Můžete si zde prolistovat kompletní seznam přihlášených firem, rezervovat si termín schůzky u vystavovatele a trochu se tak na veletrh připravit.

Novinky v oboru a důležité kontakty

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech. Získáte kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů, veškerého potřebného nářadí – prostě všeho, co dnes k oboru kvalitních a energeticky nenáročných staveb patří.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2012 proběhnou i další tradiční veletrhy – veletrh moderního vytápění, klimatizace, výroby a distribuce energie MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a veletrh krbů, kamen a desénového vytápění KRBY A KAMNA. Ani tentokrát nebudou chybět obory oken, dveří, stínění, podlahových krytin či izolací.

Přemýšlíte o zkvalitnění vašeho bydlení, snížení energetické náročnosti a využití obnovitelných zdrojů? Řešení najdete 21. – 24. 2. 2013 na Výstavišti Praha – Holešovice.

Spoustu informací můžete získat zprostředkovaně, ovšem jen osobní návštěvou veletrhu zjistíte, jak se člověk skutečně cítí ve dřevostavbě.                    

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vít Nohejl

Hlavní manager projektu DŘEVOSTAVBY 2013

Související články