Jste zde

V dalším díle Jak se staví sen se bude měnit pokoj pro teenagera!

Zdroj: Prima TV

Pořad Jak se staví sen pokračuje třetím dílem. A v něm si designéři vezmou do parády dětský pokoj. Respektive pokoj teenagera. Vše se bude ladit do sportovního ducha a to, zda se vše povede, zjistíte v neděli na Prima Family!

12. 3. 2013

Ne každá rodinka musí být úplně standardní, a dokonce v ní může chybět i tatínek. Nebo ještě lépe, tatínka může dělat i žena, jako se to stalo u Pavlíny s Lenkou, kterým registrované partnerství funguje už rok. Co více, dětí mají jako smetí, a tak jim chtějí plnit sny, na které už nezbyly prostředky. A ten, kdo si nejvíce zaslouží nový pokoj, je patnáctiletý teenager Filip!

Současnost? Co dům dal!

Současný pokoj je seskládán z nábytku „co dům dal“ a absolutně postrádá dětskou hravost, a barevnost, ale také úložné prostory. Jak i maminky přiznaly, syn doposud neměl svůj pokoj, proto by mu rády v novém domě dopřály prostor jen pro něj, kde by se mu líbilo. Pokojík není příliš prostorný – i s ohledem na výrazné stropní šikminy, které už tak nevelký prostor opticky zmenšují. Po obou stranách jsou zde poměrně špatně přístupné komory, které navazují na zkosený strop. Podlaha je usedlá a celkově se k ničemu nehodí. Výhodou současného stavu je alespoň nově osazené okno.

jak-se-stavi-sen-3-3

Šedivý, nudný a fádní - takový byl pokoj před proměnou. Zdroj: Prima TV

Pokoj inspirovaný hokejem

Dle vyjádření maminek syn holduje hokeji a sportům, rozhodli jsme se proto celkovou atmosféru pokoje tomu přizpůsobit. Dominantou pokoje budou jistě siluety hokejistů na polepech na skříni. Celkovou barevnost řešíme s ohledem na dostupnost materiálů pro výrobu nábytku, ale budeme se snažit o něco výraznějšího a veselejšího. Dostane starší syn konečně svůj sportovní pokoj, který ho ohromí?

jak-se-stavi-sen-3-2

Takto vypadá pokoj po proměně - spousta barev a originálních nápadů. Zdroj: Prima TV

Jak už předchozí řádky napovídají, ústředním tématem tohoto dílu budou trendy v pokojích teenagerů. A která VIP osobnost pozve diváky na návštěvu? Bude to designér Marek Poddaný, který v pořadu působí už několik sezon jako designér.

Nenechte si ujít třetí díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 17. března od 18.00 hod na Prima family!

Související články