Jste zde

Ušetřete na dovolené s cashbackem od Tipli

štos tisícikorun Zdroj: tipli.cz
Každý svou dovolenou tráví jinak. Někdo aktivně odpočívá na zahradě, další se chystá na rekonstrukci bydlení a jiný se vydává na cesty. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, navštivte portál Tipli a šetřete své finance.

10. 5. 2020

Co je Tipli a jak pomáhá šetřit finance?

Tipli je portál, který sdružuje obrovské množství e-shopů na jednom místě. Pokud se na něm zaregistrujete, můžete využívat velké množství výhod, které svým uživatelům nabízí. A protože šetří vaše finance, tak registrace je samozřejmě bezplatná.

Mezi dalšími výhodami, které Tipli nabízí, jsou slevy, a to ve všech e-shopech, které zde naleznete. Ty jsou nabízené formou slevových kupónů buďto na určitou finanční částku, či procenta z nákupu. Příjemným bonusem je pak vrácení části utracených peněz formou cashbacku.

A jak to funguje? Úplně jednoduše. Na Tipli si vyhledáte obchod, v němž chcete nakupovat, přes portál jej navštívíte a pak už nakupujete stejně jako v každém e-shopu. Finanční odměna vám bude, díky registraci, vrácena na váš účet po zaplacení zboží. Učiňte tak vaše nákupy příjemnější a nakupujte přes portál Tipli.

Tipy pro vaši dovolenou

Rozhodli jste se během dovolené pro rekonstrukci bydlení či přípravu zahrady pro letní sezónu? Pak není nic snazšího, než si prohlédnout slevy, které se nacházejí v kategoriích domácnost a zahrada či hobby a hned zjistíte, jaké finance ušetříte při nákupu všeho potřebného. A nezapomeňte ani na cashback, který vám část utracených peněz přinese zpět.

Chystáte se vyrazit do světa? Pak využijte portál Kiwi.com, díky kterému si během chvilky můžete objednat letenky do celého světa. Postačí si jen vybrat místo odletu a příletu, případně přestupy a už se můžete jít balit na vaši vytouženou cestu za poznáním.

Vyhledávač Kiwi je zaměřen na to, aby propojoval lety těch leteckých společností, které mezi s sebou nemají navázanou spolupráci. Pro vyhledávání nejvýhodnějších leteckých spojení využívá algoritmus, který umožňuje kombinace leteckých spojů velkého množství leteckých společností.

Související články