Jste zde

Tipy pro výběr kvalitního instalatéra

instalatér Rastislav Žák Zdroj: Rastislav Žák
Přemýšlíte o renovaci koupelny, zlobí vás ucpaný odpad, dosloužil vám bojler nebo ve vaší domácnosti došlo k havárii vody a vy potřebujete rychlou opravu? Pokud ano, pravděpodobně budete potřebovat služby instalatéra.

17. 5. 2023

Naši instalatéři a topenáři jsou zkušení odborníci, kteří se specializují na rozvody vody a topení, čištění odpadů, opravy a výměny bojlerů, napojení nových spotřebičů i instalaci sanitárních zařízení.

Najít kvalitního instalatéra může být náročné, ale rozhodně to není nemožné. Existuje přitom mnoho faktorů, které musíte zvážit, abyste svou domácnost svěřili do rukou toho pravého odborníka, a to i s ohledem na vaše přání a potřeby.

dsc_5426_-_kopie.jpg

instalatér Rastislav Žák
Zdroj: 
Rastislav Žák

V tomto článku vám poskytneme několik tipů, které vám pomohou najít kvalitního a spolehlivého instalatéra.

1. Instalatér Praha 7 - jak na hledání v lokalitě

Většina z nás asi začne své hledání tím, že se zeptá svých přátel, rodiny a kolegů, kteří mohou mít zkušenosti s instalatéry v oblasti našeho bydliště. Pokud u nich ale neuspějete, nezoufejte. To nejlepší, co můžete udělat, je použít online vyhledávače nebo specializované webové stránky, které vám pomohou najít instalatéry v blízkosti. Stačí zadat například “Instalatér Praha 7” a hned se dostanete třeba zrovna na naše stránky!

2. Licence a pojištění pro případ nehody

Předtím, než si vyberete konkrétního řemeslníka, ujistěte se, že má platnou licenci a pojištění. Licence zajišťuje, že instalatér má dostatečné vzdělání a zkušenosti pro provádění práce, zatímco pojištění chrání vás i instalatéra v případě nehody nebo poškození vašeho majetku.

3. Zkušenosti a reference vám napoví nejvíce

Při výběru instalatéra se ujistěte, že má dostatečné zkušenosti s prací, kterou potřebujete provést. Jak? Zeptejte se na jeho předchozí projekty a reference od zákazníků. Pokud instalatér odmítá poskytnout reference, měl by to být varovný signál.

4. Výměna bojleru? Hračka.

Dosloužil vám bojler a potřebujete rychlou výměnu? Pravděpodobně budete potřebovat instalatéra, který má s touto prací zkušenosti. Ale jak ho najít? Stejně jako instalatéra v okolí vašeho bydliště! Zadejte do online vyhledávače “Výměna bojleru Praha”, a pokud navštívíte právě náš web, můžete využít výhodný komplexní balíček. Nový bojler vám koupíme, dovezeme i nainstalujeme do 24 hodin! Navíc se postaráme i o demontáž, odvoz a likvidaci vašeho starého bojleru.

5. Cena není jediné kritérium

Cena by neměla být jediným faktorem při výběru instalatéra. Zeptejte se na cenovou nabídku a ujistěte se, že cena je přiměřená vzhledem k pracím, které potřebujete zrealizovat. Nikdy není na škodu udělat si alespoň malý průzkum cen několika řemeslníků. Nabídka s výrazně nízkou cenou pak může znamenat horší kvalitu práce nebo hrozbu nepříjemných dodatečných nákladů.

dsc_5490_-_kopie.jpg

instalatér Rastislav Žák
Zdroj: 
Rastislav Žák

Naše výhody

Přestože i my si zakládáme na dobré ceně pro naše zákazníky, máme v rukávu i další výhody. Mluvíme anglicky, takže se bez problémů domluvíme i s cizojazyčnými zákazníky. Víme, že ne každý má dnes běžně u sebe peníze v hotovosti, a proto u nás zaplatíte jednoduše kartou. Pracujeme navíc každý den v týdnu a snažíme se, abychom u vás byli co nejdříve. Ačkoliv jsme primárně známí jako instalatér Praha 8, když to bude v našich silách, rádi za vámi dojedeme po celé Praze, tak nám neváhejte zavolat.

Související články