Jste zde

Tipy (nejen) na nádoby na tříděný i směsný odpad

Zdroj: http://kingspanenviro.cz/
Funkční odpadové hospodářství je založeno na mnoha faktorech. Jedním z nich jsou pochopitelně kvalitní nádoby na odpad, které si dnes lze pořídit v mnoha variantách.

24. 9. 2014

Až už se jedná o směsný, anebo tříděný odpad, nádoby na jeho uchovávání před samotným svozem musí splňovat některé důležité požadavky.

Co by měla každá nádoba na odpad splňovat?

Především by měla disponovat špičkovou konstrukcí, která je zárukou odolnosti proti mechanickému poškození i proti vlivům počasí. Existují však rovněž další kritéria, dle nichž je možné nádoby na odpad vybírat. Jedná se kupříkladu o nízké nároky na údržbu, snadnou manipulovatelnost a rovněž zajímavý design.

Náš tip: Podívejte se na nádoby na odpad Can Collector, které samozřejmě garantují všechny výše zmíněné vlastnosti.

U nádob na tříděný odpad musí být pochopitelně navíc dodržena barevná škála, podle níž se dnes snad již většina lidí orientuje. Roli hraje ovšem také velikost. Zatímco někde postačí menší nádoby, jinde jsou zapotřebí objemnější kontejnery na odpad. Jeho recyklace je v dnešním světě velmi důležitá a nádoby na tříděný odpad jsou zkrátka nedílnou součástí tohoto procesu.

Náš tip: Co takhle vyzkoušet kontejnery na odpad od společnosti Titan? Kvalita zaručena!

Spolehlivá nádrž na Adblue

V rámci omezení škodlivin, které mají neblahý vliv na životní prostředí, dnes hraje nezanedbatelnou roli i roztok s názvem Adblue. Ten je vstřikován před katalyzátor výfukových plynů a následné chemické reakce snižují emise některých znečišťujících látek ze vznětových motorů. Proto jsou aktuálně potřeba i nádrže na Adblue, které lze opět sehnat ve více velikostech.

Tip na závěr: na webu Kingspanenviro.cz naleznete jak kvalitní nádoby na odpad, tak nádrže na Adblue. Stačí si vybrat.

Související články