Jste zde

Světelné řetězy: Vykouzlete si romantiku na jedno cvaknutí!

zahradní světýlka Zdroj: Bella Rose
Osvětlení vždy patřilo mezi detaily, které se ve velké míře podílí na vytvoření té správné atmosféry. Přitom nemusí jít o drahé lampy nebo bodové osvětlení, naopak. Tu nejkrásnější a romantickou atmosféru vykouzlíte pomocí drobného světelného řetězu.

9. 8. 2021

Ten vám poskytne příjemné množství světla na večerní chvilky strávené s rodinou, přáteli nebo partnerem. Kde všude můžete světelný řetěz použít? Pojďte se inspirovat!

Venkovní světelný řetěz pro romantiku na terase i uprostřed zahrady

Světelný řetěz nemusí být jen volbou pro adventní období. Nechte jej venku po celý rok a využijte jeho příjemné světlo třeba na zahradě. Pro terasy, altánky nebo balkony bude ideální venkovní světelný řetěz, který odolá dešti i větru, nebude představovat žádné nebezpečí a vytvoří vám přímo filmovou atmosféru!

1.png

světelný řetěz na zahradě
Zdroj: 
Bella Rose
Vykouzlete si nezapomenutelnou atmosféru pomocí dekorativního osvětlení

Na příjemné osvětlení si bezpochyb zvyknete během chvilky. Abyste pak nemuseli neustále vyměňovat baterie, můžete na zahradu využít praktičtější podobu světelného řetězu, a sice solární světelný řetěz. Ten se vám bude nabíjet přes den pomocí slunečních paprsků, zatímco večer vám dopřeje romantické světlo, aniž byste museli uprostřed konverzace odcházet pro nové baterie.

Drobná světýlka se budou dokonale vyjímat na trámu nebo sloupku zastřešené terasy, zatímco mezi stromy perfektně vyniknou řetězy se skleněnými žárovkami. Ať už si potrpíte na romantiku za teplých letních večerů nebo ne, kouzelná atmosféra světýlek vás uchvátí.

Instantní hygge. Rozzařte světelným řetězem celý pokoj

Jestliže se ve vás ukrývá alespoň malý kousek dánského milovníka hygge, rozsvítíte si doma raději více menších světýlek než jedno velké. Nechte pro jednou vypnutou tu malou lampičku v rohu místnosti a spolehněte se na malá LED světýlka, která, ač nevypadají, poskytnou v interiéru dostatek světla pro příjemné posezení u sklenky vína, čaje nebo dalšího dílu oblíbeného seriálu.

A kam je umístiť? Díky lehkému drátku je snadno přilepíte na zeď za sedačku, rozvěsíte na knihovnu, položíte doprostřed jídelního stolu nebo je ledabyle rozvinete na parapet mezi pokojovky. Pak už stačí jen cvaknout vypínačem a krásná atmosféra je na světě. 

Ze světýlek můžete zvolit méně nápadné varianty, které nebudou tolik viditelné na první pohled. Světelný drátek můžete například zakomponovat do věnce nebo jej natáhnout podél psacího stolu.

2.png

světelný drátek
Zdroj: 
Bella Rose
Světelný drátek rozjasní každý kout vašeho bydlení.

Dokonalá svatba se bez světýlek neobejde

Kde jinde než na svatbě by měla romantika sršet ze všech koutů. Pro světelné řetězy se najde v celém slavnostním prostoru spousta míst, kam je umístit tak, aby poskytly příjemné světlo a zároveň dotvářely celkovou atmosféru onoho kouzelného dne.

Venkovní světelný řetěz s lampionky nebo většími žárovkami bude vypadat skvěle zavěšený nad stolem, nad slavobránou nebo mezi větvemi stromů, pod nimiž se bude v přítmí večera tancovat.

3.png

světelný řetěz na svatbě
Zdroj: 
Bella Rose
Světelné řetězy pro dokonalou atmosféru najdete na e-shopu Bella Rose

Nemusíte být přímo romantická duše, aby vás potemnělá terasa nebo útulně osvětlená ložnice zahřála u srdce. 

Možností je nespočet, avšak jakmile si na svůj světelný řetěz zvyknete, už si bez něj nebudete chtít představit ani Vánoce, ani celé léto.