Jste zde

Srdce milovníků kávy a dalších kávových specialit zaplesá

Zdroj: www.svycarskekavovary.cz
Dokáže připravit až 15 různých nápojů, ovládat ho můžete pomocí chytrého telefonu, je plně automatický a zalahodí nejen žaludku nadšeného kávomilce, ale také jeho oku. O čem je řeč? O inovativním kávovaru švýcarské značky JURA E8 Dark Inox.

2. 5. 2019

Kávové speciality jedním stiskem

Plně automatický kávovar JURA E8 Dark Inox je nejúspěšnějším a nejprodávanějším plně automatickým modelem kávovarů této značky. Čím si tyhle superlativy zasloužil? Především svým jednoduchým a intuitivním ovládáním, stejně jako nadčasovým designem v atraktivním barevném provedení. Zajímavou vychytávkou je funkce OneTouch cappuccino, díky které si jedním stisknutím tlačítka připravíte nejrůznější mléčné speciality. Opomenout nesmíme ani inteligentní Pre Brew Aroma Systém, který zvládne přípravu dvou kávových specialit najednou.

Nejlepší chuť a kvalita kávy

O přípravu kávy vyvážené chuti a dokonalé vůně se stará impulsní extrakční proces (P.E.P.®), který optimalizuje dobu extrakce. Skvělou kávu tak zvládne připravit zručný barista i jeho méně zkušený kolega. Ovládání přístroje je nesmírně intuitivní. Veškerá tlačítka totiž najdete v přední části přístroje v blízkosti barevného displeje. To vše samozřejmě v českém jazyce.

Ovládání telefonem a automatické čištění

Zcela originální novinkou je možnost ovládat kávovar JURA prostřednictvím chytrého telefonu. Na dálku tak můžete přístroj nastavit, zkontrolovat statistiky anebo zapnout údržbu kávovaru. A když už jsme u té údržby, maximální hygienu přístroje i chuť kávových specialit zabezpečuje inovativní způsob proplachování a čištění. Výpusť na mléko pak jednoduše vložíte do myčky na nádobí. Kávovar Jura navíc není potřeba odvápňovat. Disponuje totiž inteligentním vodním systémem (I.W.S.®), který zaručuje dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu podle intenzity užívání.

Autor: redakce

Související články