Jste zde

Spolehlivost je jeho druhé jméno. Vysavač Elektrolux si zamilujete

vysavač Zdroj: pixabay.com
Stojíte před rozhodnutím, který vysavač z ohromné nabídky si vybrat, aby vám vyhovoval? Pokud si skutečně potrpíte na kvalitu a preciznost provedení každého detailu, dost možná pro vás bude trefou do černého vysavač Elektrolux.

7. 3. 2020

Švédská značka Elektrolux je díky vynálezci a podnikateli Axelu Wenner Grenovi na trhu už víc než obdivuhodných 100 let a pořád se těší velké oblibě. Nejenže neustále zlepšuje svoje výrobky a inovuje technologie, ale taky při výrobě hledí na životní prostředí. V repertoáru značky je velké množství domácích spotřebičů, například trouby, mikrovlnky, myčky, mixéry, pračky a sušičky, klimatizace a spousta dalších.

Určitě si vyberete – podle typu i podle ceny

Zmíněná značka nezapomíná ani na vysavače. Vyrábí je ve velkém a v mnoha provedeních i cenových relacích. K mání jsou klasické sáčkové i bezsáčkové, tyčové, robotické a nechybí celá plejáda příslušenství, jež vysavač Elektrolux povýší na pomocníka, kterého už se nebudete chtít vzdát.

Levnější vysavače téhle značky můžete sehnat okolo 2 000 Kč, střední třídu tvoří vysavače s cenou kolem 6 000 Kč a ti nejnáročnější určitě najdou uspokojení ve vysavačích za 10 000 Kč a více – ty totiž překonají vaše nejbujnější fantazie o úklidu.

Zdroj: FB Elektrolux ČR

Pár příkladů za všechny

Abychom nezůstali u prázdných slov, podívejme se na tři konkrétní modely.

Tyčový vysavač Elektrolux Pure F9 PF91-4IG pod vaším vedením spolehlivě uklidí i plochu o rozloze 80 metrů čtverečních nebo ještě o 100 metrů čtverečních víc v ECO režimu. Jedno nabití, za které tohle zvládne, trvá 6 hodin. Skvěle se s ním manipuluje – je vyvážený, rukojeť je ergonomicky tvarovaná a na ní jsou umístěna tlačítka, díky nimž je ovládání přístroje hračka.

Samostatně u vás doma nastolí pořádek robotický vysavač Elektrolux Pure i9.2 PI92-6DGM. Ten je vhodný na všechny druhy podlah, automaticky se dobíjí a jedno nabití trvá 2 hodiny, lze ho pohodlně ovládat přes telefon, má omyvatelný filtr pro snadnou údržbu a dokonalost úklidu zajišťuje boční kartáč. Kromě toho vás tenhle model oslní svým designem a zlatou barvou.

Jestli potřebujete tip na klasický sáčkový vysavač, který vás jen tak nezradí, pak je tu vysavač Elektrolux Pure D9 PD91-ANIMA s objemem 5 litrů, kabelem dlouhým 9 metrů, omyvatelným filtrem, několika hubicemi včetně rotačního turbokartáče a taky s displejem, ze kterého se vždycky dozvíte, že už je potřeba vyměnit sáček.

Související články