Jste zde

Spolehlivá ochrana majetku? Pořiďte si fotopasti!

Zdroj: chidsey, www.freeimages.com
Pokud se doma chcete cítit bezpečně a maximálně ochránit své blízké a majetek, lze toho dosáhnout vícero způsoby. Zajímavé řešení kupříkladu představují fotopasti, které jsou spolehlivé, nenáročné a zároveň velmi levné!

18. 12. 2014

K ochraně domů, chat a dalších objektů, ale také zahrad je možné instalovat kamerový systém. Ten je ovšem poměrně drahý, mnozí lidé tedy spíše uvažují o levné fotopasti. Zařízení bylo dříve využíváno k pozorování zvěře, postupem času se ovšem okruh jejich použití rozšířil. Proč ale vlastně o fotopastech kromě nižších cen uvažovat?

Proč začít uvažovat o fotopastech?

  • Fotopast je velmi nenápadná. Tedy pokud ji vhodně umístíte a pořídíte si variantu bez viditelného přísvitu. Druhy s viditelným přísvitem jsou totiž vhodné právě k pozorování zvěře.
  • Jedná se o špičkovou ochranu majetku. V případě, že čidlo fotopasti zaznamená pohyb a teplotní změny, dojde k vytvoření fotografie či dokonce videa o maximální délce 1 minuty.
  • Navíc není nutná obsluha. Stačí pouze funkční tužkové baterie, a to je naprosto vše. Takzvané GSM fotopasti dokonce umí snímky odeslat na mobil či e-mail, takže jde o všestranné zařízení.

Kde si fotopast pořídit?  

Díky rostoucí popularitě dnes naleznete fotopasti v mnoha obchodech. E-shop Infoto.cz má kupříkladu ve své nabídce pestrý sortiment fotopastí od předních výrobců (např. Acorn, UOVision či Dörr SnapShot) a navíc celou řadu doplňků. Chcete-li tedy efektivně chránit svůj majetek, stačí si pořídit a nainstalovat fotopast a víc dělat nemusíte. Zbytek totiž zařídí Váš nový pomocník.

Související články