Jste zde

Společnost KiK představuje podzimní kolekci bytového textilu

Zdroj: kik-textilien.com

KiK, jeden z největších evropských prodejců bytového textilu a domácích potřeb představuje novou podzimní kolekci.

10. 8. 2012

Nadcházející podzim si žádá proměnu bytu. Letní dekory by měly vystřídat podzimní motivy, svěží letní barvy hřejivé tóny podzimu a padajícího listí.

Podzim je čas, kdy obchodníci s nábytkem, bytovým textilem a bytovými doplňky přicházejí s novými katalogy a kolekcemi. Výjimkou není ani společnost KiK, která o své podzimní kolekci informovala v tiskové zprávě.

10.8. 2012

Prázdniny pomalu končí a život se přesouvá ze zahrad a přírody zpět domů. Proč toho nevyužít a nezkrášlit si byt v podzimním stylu?

Kik2

Tyto podzimní závěsné dekorace ocení zejména děti. Zdroj: kik-textilien.com

Do dřevěné mísy můžete naaranžovat dekorace ve tvaru ořechů, šišek, spadaného listí nebo dýní. Umělé květiny nemusejí být jen ve váze, proč je nezavěsit třeba ke dveřím? Ozdobné závěsy s ježečkem, veverkou nebo sovičkou určitě potěší hlavně děti. A když zrovna nebude počasí na pouštění draků venku, můžete si je pověsit do oken jako krásnou podzimní dekoraci.

Kik3

Vyzdobte si na podzim domov umělými textilními květy. Zdroj: kik-textilien.com

Děti budou určitě potřebovat nové vybavení do školy, a v KiK je můžete pořídit skutečně výhodně! Desky, tužky, pouzdra na tužky, bločky, vše najdete v KiK v rozmanitých barvách a atraktivních dětských motivech.

A protože podzim je období, kdy je rodina více spolu a doma, určitě využijete pohodlné deky, do kterých se může pohodlně zachumlat každý.

Krásný hřejivý podzim!
 

Související články