×

Zpráva s varováním

Soutěž již skončila. Není důvod ale zoufat, sledujte náš web a již brzy bude další.

Jste zde

Soutěž: Vyhrajte elektrický šlehač mléka Crema Famosa od společnosti Hama

23. 10. 2014

Výherkyní této soutěže se stala Martina Křížová z Pohořelic. Gratulujeme!


Co byste řekli na latté s pořádně hustou mléčnou pěnou? Nebo na horké a našlehané kakao? V kavárně za tyto nápoje kolikrát zaplatíte malé jmění, s elektrickým šlehačem mléka vás vyjdou na hubičku. A právě elektrický šlehač mléka můžete vyhrát v naší soutěži!

Konkrétně model Crema Famosa, který do soutěže na našem portálu věnovala společnost Hama.cz. Tahle vychytávka do kuchyně má elegantní design a vejde se do ní až 300 mililitrů mléka, které za dvě minuty promění v hustou a lahodnou mléčnou pěnu. Absolutní komfort pak zajistí tepelně izolovaná rukojeť a ergonomický tvar.

Ptáte se jak tento dáreček od firmy Hama vyhrát?

1. Staňte se naším fanouškem na Facebooku!

2. Odpovězte na správně na dvě soutěžní otázky, které najdete ve formuláři níž. Pokud si nejste jistí odpovědí, mrkněte na stránky Hama.cz, tam určitě správnou odpověď najdete.

A pak už si jen držte palce při losování! :)

Věděli jste, že historie společnosti Hama se datuje až do roku 1923 a že aktuálně má tahle původem německá firma ve svém portfoliu asi 30000 produktů? Mezi nimi i kvalitní elektroniku, vychytávky do kuchyně, potřeby pro školáky, autodoplňky, ale i produkty, které ocení milovníci počítačových her. A kromě výrobních závodů v Německu, Vietnamu a Číně má Hama významný výrobní závod i v České republice! A právě na stránkách Hama.cz najdete i nápovědu pro naše soutěžní otázky.

Soutěžíme až do 3. listopadu 2014 do půlnoci. Pak se soutěžní formulář uzavře a ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce. Ten se může těšit právě na mlékovar Crema Famosa.

Pravidla soutěže

 • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení
 • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní
 • Vyplněním soutěžního formuláře dává soutěžící najevo, že souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti pořadatele soutěže. Získané osobní údaje v žádném případě nemohou být poskytnuty třetím stranám a bude s nimi nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., tj. Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel
 • Výherci se vybírají losováním
 • Ceny budou výhercům zaslány poštou. Lze domluvit i osobní odběr
 • Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku
 • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník.
 • Pořadatel má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání

Autor: redakce

CAPTCHA
Kontrolní otázka. Při kontrole textu nezáleží na velikosti písmen