Jste zde

Skleněné vitríny udělají vaší společnosti výbornou reklamu

Zdroj: en.wikipedia.org, Glenlarson, Public Domain Image
Možná jste začali podnikat a otevřeli si novou prodejnu, kancelář, nebo provozovnu, možná chce svým věrným zákazníkům ukázat grafy se skvělými výsledky, které vaše společnost dosahuje. Anebo třeba propagovat slevovou akci a nové zboží ve vaší nabídce…

15. 9. 2014

Ať už je důvodem, proč hledáte způsoby, jak prezentovat vaši firmu jakékoli, velmi spokojeni budete zajisté se službou poskytující prosklené vitríny. Hodí se do každého prostoru a plní svou roli naprosto spolehlivě!

Produktové vitríny různých velikostí a typů

Produktové vitríny e možné  umístit nejen do interiéru, ale i do exteriéru, jsou k tomu velmi dobře uzpůsobeny. Například venkovní vitrína typu T:

  • Rám je vyroben z kvalitního hliníku ve stříbrné nebo jiné barvě, například v modré a černé.
  • Sklo je bezpečnostní neboli tvrzené.
  • Na magnetickou bílou zadní stěnu je možné psát speciálními fixy.
  • Díky osazení čelních dveří gumovým těsněním je vitrína odolná proti vodě i prachu, takže informace, které chcete sdělit, nic nepoškodí.
  • Její velikost je 12 x A4, ale budete-li chtít, seženete i větší, nebo menší varianty.

Novinkou je kupříkladu venkovní světelná LED vitrína typu T, určená pro plakáty formátu A0. I vitríny s LED osvětlením seženete v různých velikostech. Díky dostatečnému nasvícení informují nejen ve dne, ale i v noci.

Inspirujte se referencemi spokojených zákazníků

Společnost Jansen-display.cz, která tyto skleněné vitríny vyrábí, nabízí svým klientům množstevní slevy již od třech kusů zboží, velké skladové zásoby a velmi rychlé dodání zboží. Ostatně, o kladných reakcích se můžete přesvědčit na jejích internetových stránkách!

Pokud vás prosklené vitríny zaujaly, s důvěrou se obraťte na společnost Jansen-display.cz. Její zaměstnanci vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Poptávané zboží pořídíte za přijatelné ceny a stane se vaším spolehlivým partnerem z oblasti reklamních předmětů.

Související články