Jste zde

Skladovací kontejner pojme vše, co potřebujete mít pod střechou

Zdroj: kovobel.cz
Jste zavaleni věcmi všeho druhu a nemáte to srdce se jich definitivně zbavit? Zvažte využití skladového kontejneru.

30. 11. 2018

Skladovací kontejner nachází opravdu široké využití. Poslouží vám jako mobilní sklad materiálu a zboží všeho druhu, přístřešek na popelnice, auto, nábytek, pneumatiky, kola, zahradní techniku, dřevo, zkrátka všechno, co potřebujete mít po ruce a pod střechou zároveň. Buďme ale konkrétní. 

Montované skladové kontejnery

Vaší pozornosti by neměly uniknout především montované skladové kontejnery společnosti Kovobel (www.kovobel.cz). Na výběr máte několik variant, z nichž zcela jistě vyberete tu, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat. Montované skladové kontejnery si navíc máte možnost dovybavit spoustou vychytávek, které tak kontejner povýší na novou úroveň. 

Pracovna, zašívárna i studio

Takový na pohled obyčejný kontejner však můžete využívat i jako pracovnu, umělecké studio nebo klasickou zašívárnu, do které se uchýlíte, když budete toužit po klidu. A protože střecha kontejneru je standardně vybavena průsvitným pruhem, nebudete v něm muset přes den svítit. Multifunkční kontejnery Kovobel jsou zkrátka praktické po všech stránkách. Nehledě na to, že i na pohled velmi dobře vypadají. 

Přístřešek na motorku i auto

Skládací kontejner dobře poslouží i jako přístřešek na motorku i auto. Vybavit ho můžete klasickými dvoukřídlými dveřmi a vjezdovou rampou, jež vám usnadní vjezd do něj. Kontejner ale samozřejmě můžete používat i bez dveří, záleží jen na vás, jak prostory, jež nabízí, pojmete. 

Využijte svůj kontejner na maximum

Vybavíte-li kontejner navíc regálovým systémem, budete moci jeho prostor využít do posledního kubického centimetru. A sužují-li vás obavy, že v něm uskladněné zboží nebude ve velkém bezpečí, uklidníme vás tím, že jej můžete vybavit bezpečností závorou, přes kterou se hned tak někdo nedostane. A pozor, skladovací kontejnery Kovobel jsou i mrazuvzdorné. Uskladněné zboží v nich tak přečká i třeskuté mrazy!