Jste zde

Renovujete koupelnu? Poradíme vám, jak a kde vybrat obklady!

Zdroj: keramikasoukup.cz

Renovace koupelny je náročná záležitost – a to jak finančně, tak i z hlediska času a náročnosti výběru obkladů a doplňků. Proto je nejlepší nechat si poradit od odborníka. Umí v tom chodit a ví nejlépe, jak z koupelnového prostoru dostat maximum.

22. 8. 2013

Vymýšlíte, jak vybavit vaši koupelnu a jaký vzhled jí vůbec dát? Nebo je vaše koupelna zastaralá a zasloužila by si renovaci? Pořiďte si kvalitní obklady do koupelny od některého z renomovaných evropských či tuzemských výrobců a učiňte z vaší koupelny prostor, kde se budete cítit jako v bavlnce.

Možností je spousta – využijte je!

Různorodé styly, barvy, odstíny, povrchy, dekorace a design obkladů od italských, španělských či českých výrobců nabízí ve svém portfoliu společnost Keramika Soukup. Nejčastěji kupované obklady a dlažba do koupelny pochází z Itálie od výrobců La Faenza, ABK a Marazzi, ze Španělů jsou oblíbení Peronda, Saloni, Aparici nebo Apaviza. V nabídce se nachází koupelnové obklady a dlažby jedné barvy, na své si však přijdou i milovníci ozdobných prvků, mezi kterými dominují květiny, vlny a podobné vzory.

Na internetových stránkách společnosti http://www.keramikasoukup.cz/katalog/koupelny naleznou své favority i ti nejnáročnější zákazníci. Pokud si přejete vytvořit koupelnu na míru, v záložce kontakty použijte telefonní číslo na některého z prodejců a sjednejte si schůzku. Tým profesionálů vám rád s výběrem a designem poradí, a pokud si budete přát 3D grafickou vizualizaci, rádi vám ji poskytnou.

Společnost Keramika Soukup se kromě koupelen zaměřuje i na obklady a dlažby do kuchyně a dlažbu do interiéru. Možná se tedy rozhodnete obměnit i tyto oblasti ve vašem domě či bytě a docílíte sladění celé vaší domácnosti do jednotného stylu. Inspirujte se tedy online a vyberte si skutečně kvalitní a originální obklady a dlažbu nejen do koupelny. Zpestřete si vaši domácnost a radujte se z krásného a oku příjemného vzhledu vašeho interiéru.

Související články