Jste zde

Proč je důležité uklízet ekologicky?

Zdroj: www.lepsiuklid.cz
Význam environmentálně a ekologicky nezávadného podnikání je již řadu let důležitou podmínkou a faktorem úspěšnosti firem a jejich podnikání. Přesto ještě stále není na trhu samozřejmostí.

3. 4. 2019

Problém toxických přísad

Některé tradiční a zastaralé úklidové prostředky nebo metody velké části úklidových pracovníků, agentů, firem nebo brigádníků (hlavně díky dizajnu prostředků určených pro rychlý a efektivní úklid) mnohokrát negativně vplývají na životní prostředí a zdraví v samotném místě úklidu. Problémem jsou toxické chemikálie, které způsobují masivní environmentální znečištění a mohou zapříčinit i zdravotní problémy u osob citlivých na alergie a způsobit tak dlouhodobé zdravotní potíže.

Jednoduchým a efektivním řešením je používání 100% přírodních a netoxických přípravků. Tato “eco-friendly” investice se určitě vyplácí. A to i v domácnosti. To nutně neznamená okamžité vyprázdnění skladu nebo zásob. Pro začátek stačí, když začnete používat méně toxické přípravky nebo alespoň část z nich nahradíte těmi přírodními.

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Proč projít na 100% ekologický úklid?

  • používáním netoxických nebo přírodních čistícich prostředků šetří životní prostředí, zdraví lidí a zvířat
  • toxické chemikálie nejsou vůbec zapotřebí pro dokonalé čištění (přírodní voní ještě lépe než ty umělé!)
  • po úklidu nezůstanou žádné toxíny na pracovním stole, podlaze, v garáži nebo ve vaně

Ekologický úklid v Praze

Lepší úklid je ekologická úklidová firma s působností v Praze a okolí, která poskytuje garantované úklidové služby odborně vyškolenými pracovníky. Využívání nejnovějších trendů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků i postupů a třídění odpadu, je pro firmu samozřejmostí již řadu let.

Do portfolia služeb firmy patří:

Tato úklidová firma Praha je k dispozici 7 dní v týdnu, ve dne v noci – dle smluvního ujednání. Neváhejte kontaktovat, rádi vám vytvoří nabídku dle vašeho zadání, potřeb a možností.

Související články