Jste zde

Proč byste měli mít doma sedací vak i vy?

Zdroj: sedacivakemi.sk

Sedací vaky známe už dlouho, ale až nyní zažívají velký boom. Stále více lidí zjišťuje, že sedací vak může být v interiéru výrazným prvkem, který dobře poslouží nejen k relaxaci. Jaké výhody mají sedací vaky a proč byste si je měli pořídit i vy?

26. 9. 2013

Sedací vak, to už dávno neznamená jen pytel, na kterém se můžete válet. I vaky na sezení prošly obrovskou proměnou a stal se z nich jakýsi funkční doplněk. V současné době lze pořídit vaky v různých velikostech a tvarech. Právě díky tomu je možné užít si jejich pohodlí v každé místnosti nebo i venku. Sedací vak se dobře vyjímá v obývacích pokojích, v ložnicích, v dětských pokojích nebo třeba i v kanceláři. Hodí se i do školek nebo škol. Je ale nutné jej správně vybrat.

Jak vybrat sedací vak?

Při výběru sedacího vaku se musíte zaměřit hlavně na jeho kvalitu. Nejlepší je, pokud výplň vaku tvoří polystyrénové kuličky. Ty se totiž rychle přizpůsobí tvaru těla a poskytnou mu dobrou oporu. Kuličky by se také měly dát z pytle odebrat případně do něj doplnit. Zapomenout nesmíte ani na kvalitu potahového materiálu. Výbornými vlastnostmi se pyšní sedací vaky z kůže, ekokůže nebo nylonu. Tyto materiály vynikají vysokou odolností, navíc se i snadno udržují. Při výběru vaku je důležitá i velikost. Můžete mít vaky velké, na které se vejde i několik osob, vak v podobě míče, ale třeba i vak v podobě stoličky. To už záleží jen na vás. Rozmyslete si také jeho barvu – měl by ladit s ostatním vybavením interiéru.

Kde vybrat?

Na nabídku kvalitních sedacích vaků se specializuje internetový obchod sedacivakemi.sk. V jejich nabídce najdete velké i malé sedací vaky v rozmanitých barvách i tvarech. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

TIP – pokud v současné době hledáte kromě vybavení i pronájem bytu, měly by vás zajímat stránky realitybook.sk. Najdete zde totiž výhodné byty na pronájem v mnoha lokalitách.

Související články