Jste zde

Připravte bazén na novou sezónu s pomocí bazénové chemie

Zdroj: www.freeimages.com
Pokud jste správně zazimovali bazén, v brzké době přijde na řadu další důležitá věc, a to jeho jarní příprava na novou sezónu. A nedílnou součástí tohoto procesu je čištění vody pomocí bazénové chemie.

23. 3. 2015

Bazén představuje v teplých měsících zdroj osvěžení i radosti, nicméně enormně záleží na kvalitě vody. Proto je důležité pořídit kvalitní bazénovou chemii. V této oblasti naštěstí v průběhu posledních let přibývá čím dál více spolehlivých přípravků.

Kvalitu vody tak můžete ovlivnit za pomoci chlorové chemie či bezchlorové varianty, ale použít lze rovněž kombinovanou chemii.

Tip: Pokud chcete mít jistotu, že jste udělali pro kvalitu vody v bazénu maximum, doporučujeme vám Kombi tablety MAXI, které jsou zárukou desinfekce vody, vyvločkování nečistot při jejím zakalení a zároveň spolehlivé likvidace řas.

Kam vyrazit pro bazénovou chemii?

Možností máte samozřejmě více než dost. Můžete se sice vypravit do některého z kamenných obchodů, ovšem mnohem jednodušší je nakoupit bazénovou chemii na internetu. V e-shopu Probazen.com kupříkladu seženete nejen chlorovou, bezchlorovou i kombinovanou chemii, ale také přípravky k regulaci pH a tvrdosti vody, jakož i testery pH a chloru (pH by mělo mít hodnotu 6,8 až 7,4, hodnota chloru se zase musí pohybovat okolo 0,3mg/l).

Chcete-li být tedy připraveni na novou sezónu, rozhodně neponechejte nic náhodě. Kvalita vody je totiž skutečně zásadní, a to zejména v případě, koupou-li se v bazénu děti.

Související články