Jste zde

Praktický a užitečný vánoční dárek - matrace

Zdroj: www.slumberland.cz
I matrace mohou být vánočním dárkem, který potěší. Sice trochu netradičním, ale za to funkčním a praktickým. Nevěříte? Přesvědčte se a věnujte svým blízkým novou matraci. Obdarujete je zdravým spánkem a komfortním odpočinkem.

20. 11. 2014

Matrace Slumberland přináší sladký a vydatný spánek

To vše zaručují kvalitní matrace Slumberland od českého výrobce Hilding Anders ČR. Jsou vyráběny z různých druhů moderních materiálů, které v kombinaci s unikátními konstrukcemi poskytují vynikající ortopedické, relaxační a hygienické vlastnosti.

  • Matrace Slumberland prochází mnoha klinickými zkouškami a náročným zátěžovým testováním, proto jsou velmi kvalitní a dlouho vydrží. I z tohoto důvodu je na vybrané modely poskytována prodloužená záruka.
  • Aby matrace Slumberland sloužily svým uživatelům skutečně co nejlépe, je při jejich vývoji využíván systém ErgoCheck – citlivá měřící podložka, která zachycuje vliv hmotnosti člověka a jeho polohy při spaní na chování matrace. Na základě naměřených hodnot pak lékaři dokáží vyhodnotit, pro koho je matrace vhodná.

Zdroj: www.slumberland.cz

Vybírejte u odborníků

Každému typu postavy totiž vyhovuje jiný druh matrace. Správný výběr ovlivňuje hmotnost člověka, jeho výška, oblíbená tuhost matrace, případně i zdravotní indispozice. Z tohoto důvodu je nejlepší, když si budoucí uživatel na matraci lehne a vyzkouší, jak mu bude vyhovovat.

  • Při výběru se obraťte na odborníky. Matrace Slumberland mohou prodávat pouze vyškolení prodejci v certifikovaných prodejnách. Ty jsou dostupné ve větších i menších městech po celé České a Slovenské republice. Tady vám poradí a doporučí nejvhodnější model.
  • Skvělý zákaznický servis nabízí bohatý výběr matrací z různých materiálů, spolehlivou dopravu i rychlé řešení případných reklamací.

Objednejte v pondělí, v pátek ji máte doma

Sháníte-li dárek na poslední chvíli, využijte speciální nabídky – expresního dodání do 4 pracovních dnů. Tato nabídka se týká akčních modelů matrací standardních rozměrů.

Zdroj: www.slumberland.cz

Vybírat můžete například mezi:

  • vzdušnými matracemi s unikátním odvětrávacím systémem AirForce (Color Visco, Flora, Forest, Arabela);
  • matracemi z pružné a prodyšné pěny Flexifoam (Enigma, Formula);
  • partnerskými matracemi vhodnými do manželských postelí (Riviera Plus, Frodo, Jolana, Bondy);
  • luxusními matracemi s hebkým potahem s  příměsí kašmírového vlákna (Romantika, Heureka).

Většina těchto matrací je k dostání v akci 1+1 zdarma, to znamená, že za cenu jedné získáte dvě matrace, což může být vhodný vánoční dárek pro rodiče nebo dospívající děti.

Související články