Jste zde

Potřebujete nádrž na vodu? Poradíme jakou vybrat!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Léto se pojí s potřebou zavlažovat úrodu, květiny a vše ostatní, co nám na zahradě kvete. Věděli jste, že díky nádrži na dešťovou vodu můžete za zavlažování výrazně ušetřit?

8. 7. 2015

Jestliže žádnou vyhovující nádrž na kapaliny nemáte, nebo vám ta vaše stará dosluhuje, vyberte si novou z široké nabídky na internetových stránkách společnosti AB Store.

Mnoho velikostí i typů

Plastové nádrže na vodu si můžete pořídit ve velikosti od 210 do 5 000 litrů. Jsou vyrobené z kvalitních, odolných materiálů a hodí se pro užití nejen na zahradě, ale také jako nádrže na pitnou nebo dešťovou vodu.

Další variantou jsou podzemní nádrže na vodu a jímky. Jejich kapacita je od 6 000 do 22 000 litrů, a dokážou tedy pokrýt i vysoké požadavky, co se objemu vody týká.

Oblíbené jsou i IBC kontejnery, které si můžete pořídit buď nové, nebo repasované se značnou úsporou financí.

Výhodně s AB Store

Díky dopravě zdarma ušetříte další peníze – AB Store zboží zdarma rozváží po celé ČR vždy, když je cena vyšší než 1000 Kč bez DPH. Stejně tak můžete společnosti zaslat svou poptávku a ona vám předloží výhodnou nabídku, k níž se můžete vyjádřit.

Objednávku můžete učinit prostřednictvím internetu i telefonicky na telefonním čísle 325 611 570. Je to rychlé a snadné. Obce, školy a státní organizace mohou platit prostřednictvím faktury.

Kromě nádob na vodu, nádrží na kapaliny či jímky si u společnosti AB Store můžete objednat i vybavení pro dílnu, kancelář, šatny, různé typy držáků, zábrany, varovné a ochranné profily a lišty nebo třeba prezentační systémy, potřeby pro obchod a restaurace a mnohé jiné.

Navštivte webové stránky abstore.cz a získejte spolehlivého partnera pro váš dům, společnost nebo školu či obec.

Související články