Jste zde

Pořizujete nová okna a dveře? Navštivte nové předváděcí centrum společnosti JIS

Zdroj: www.plastova-okna.cz

Společnost JIS otevřela v Praze své nové předváděcí centrum a nabízí v něm nejkomplexnější nabídku PVC otvorových výplní v Praze. Určeno je nejen zákazníkům, ale i projektantům a architektům.

14. 11. 2012

Chystáte se pořizovat nová okna, nebo dveře, ale nejste úplně zběhlí v oboru? Nebo naopak chcete jako odborník znát všechny novinky a trendy? Pak se vydejte do reprezentativního předváděcího centra společnosti JIS, které otevřela v Plzeňské ulici v Praze 5. Více informací najdete v tiskové zprávě, kterou firma poskytla.

Praha 10. září 2012

Společnost JIS dnes otevřela v Plzeňské ulici v Praze 5 své nové reprezentativní předváděcí centrum s komplexní nabídkou PVC oken a dveří. Smyslem nového centra je seznámit zákazníky s širokou škálou výrobků společnosti JIS a přesvědčit je o jejich kvalitě. Zákazníci zde také mohou získat odborné konzultace a místo slouží i pro odbornou veřejnost. Všechny vystavené produkty jsou vyrobeny z okenních a dveřních systémů firmy Inoutic. O originální design interiéru se postaral ateliér Kruton se studenty liberecké katedry designu ze studia SKUBB.

V novém designovém předváděcím centru je zastoupeno více než 20 výrobků společnosti JIS reprezentující široký sortiment otvorových výplní. Zastoupeny jsou zde různé typy oken i dveří - vchodové, balkonové a terasové. Společnost dále nabízí i sortiment posuvných dveřních systémů - sklopně posuvné dveře, či zdvižně posuvné dveře, které je možné vybavit elektrickým pohonem pro maximální komfort. V nabídce jsou rovněž dveře skládací, zajišťující v otevřeném stavu maximální možnou šíři otvoru. Vystaveny jsou i PVC systémy pro zimní zahrady.

Kromě běžných doplňků k oknům, jako jsou parapety, interiérové žaluzie nebo sítě proti hmyzu, zde návštěvníci najdou také výrobky typu předokenních rolet a venkovních žaluzií nebo markýz rovněž s motorickým pohonem. Společnost JIS pro výrobu oken a dveří používá výhradně profily německé společnosti Inoutic, které představují špičku v oboru otvorových výplní a umožňují široké možnosti použití. Kování u oken a dveří pochází od německého výrobce Siegenia-Aubi.

jis-tiskovka2

Na své si tu přijdou jak odborníci, tak široká veřejnost, které tu rádi poradí. Zdroj: www.plastova-okna.cz

„Naše nové předváděcí centrum je určeno široké veřejnosti, ale i té odborné ze strany stavebních firem, architektů, či projektantů. Zákazníkům nabízíme možnost prohlédnout si na jednom místě celou šíři našeho sortimentu. Naším cílem je, aby se lidé, kteří staví nebo rekonstruují, u nás dozvěděli vše, co je zajímá, ještě před tím, než se rozhodnou pro okna a dveře od konkrétního výrobce“, říká Petr Vojtěchovský, vedoucí obchodního oddělení společnosti JIS.

Návštěvníkům je rovněž k dispozici i profesionální personál, který každému zákazníkovi věnuje individuálně s ohledem na splnění jeho konkrétních potřeb. „Vysoká odbornost a individuální přístup pracovníků naší firmy jsou hlavním garantem úspěšné spolupráce s klientem,“ dodává Vojtěchovský.

Nové centrum je určeno i odborné veřejnosti – sloužit má také architektům či projektantům jako místo pro konzultaci problematiky otvorových výplní s jejich klienty.

Převáděcí centrum je otevřeno pro zákazníky od pondělí do soboty. Reprezentativní pobočka se nachází v přízemí v objektu bývalého autosalonu. Je situován po pravé straně Plzeňské ulice směrem z centra města. Zaparkovat je možné v přilehlých ulicích.

Adresa předváděcího centra JIS:    Plzeňská 152/162, 150 00 Praha 5       

Otevírací doba centra: Po – Čt 8.00 – 19.00 hod,  Pá – So 8.00 – 15.00 hod.

Architektonický návrh interiéru byl svěřen ateliéru Kruton, který stvořil prostor se zajímavým, ale čistým designem zdůrazňujícím jednotlivé vystavené vzorky. Originalitu prezentačních prostor doplňují ručně malované grafiky na stěnách showroomu od studentů liberecké katedry designu ze studia SKUBB.

Související články