Jste zde

Pořiďte svým zaměstnancům šatnu, kde bude stále uklizeno!

Zdroj: www.freeimages.com
Každá kancelář, šatna, dílna, zahrada… potřebuje občas nové vybavení, které nahradí to staré, dosluhující nebo rozbité. Jestliže hledáte kvalitní zboží pro obnovu a lepší komfort při práci ve vaší firmě, nahlédněte na webové stránky e-shopu ABStore.cz!

27. 11. 2014

Šatny, ve kterých bude uklizeno

Jestliže máte zaměstnance, kteří se musí před výkonem práce převlékat, jistě využijete kovové šatní skříně. Vyrábí se v různých velikostech, různě členěné, záleží na vašich potřebách, pro jakou se nakonec rozhodnete. Doplnit jimi můžete nejen šatny v zaměstnání, ale i šatny v tělocvičně, ve fitness centru a tak podobně. Díky tomu, že si můžete vybrat z šesti barevných variant. Ty prostor rozsvítí a v žádném případě nemusí působit nudně!

Kupříkladu šatní skříň SAS 32D A o výšce 1500 mm je vybavena poličkou, tyčí na ramínka a třemi háčky. Nechybí větrací žaluzie, uzamykání cylindrickým zámkem a šest barevných variant.

Teplé jídlo a pití je základ!

Aby byli fotbalisté nebo vaši zaměstnanci i v zimě rozehřátí, dopřejte jim teplé jídlo a pití. Můžete jim ho přepravit z kuchyně až na místo určení díky praktickým várnicím. Vyrábí se v různých velikostech, skládají se ze dvou plášťů, mezi nimiž je vzduch a teplotu uvnitř dovedou udržet několik hodin.

Pro pohodlnou obsluhu si můžete vybrat i várnice s kohoutkem. Ve víku nechybí odvzdušňovací ventil.

Vyberete-li si zboží z e-shopu ABStore.cz můžete učinit objednávku pohodlně telefonicky! Vaše zboží vám bude zasláno bez zbytečných odkladů, nemusíte se bát zdlouhavého čekání nebo formalit.

Pokud e-shopu zašlete poptávku, mohou vám nabídnout lepší cenu a vy tak ušetříte. Také je možné vystavit obcím, školám a státním institucím faktury! Jestliže bude vaše objednávka za více než 1000 Kč bez DPH, v rámci celé ČR nebudete platit poštovné!

Související články