Jste zde

Podporují nás

26. 2. 2011

Tento web dobře funguje také díky podpoře následujících společností, které nám dodávají inspiraci pro články a tipy na nové trendy v oblasti moderního bydlení.

Komandor - vestavěné skříně s tradicí

Světoznámá společnost Komandor je ve světě nábytku obrovským pojmem. Specializuje se na vestavěné skříně na míru, které dodává kromě zemí evropské unie i do USA, Austrálie a dalších částí světa.

Mluví pro ni řada let zkušeností a vysoká kvalita jejích produktů, které ke své spokojenosti používají statisíce zákazníků po celém světě. Největší výhodou vestavěných skříní Komandor je široká paleta barev, materiálů a různých doplňků, které vám umožní nechat si sestavit skříň přesně tak, jak jste si ji vždy přáli.

Web: www.komandor.cz

Vestavenky.cz – vestavěné skříně Praha

Firma z Prahy dodávající vestavěné skříně již od roku 2000. Za dobu své praxe získala spoustu zkušeností. Máte zde vždy jistotu, že dostanete přesně to, co si přejete, a to v precizní kvalitě.

Zajímavostí je, že firma je oficiálním distributorem kování pro vestavěné skříně značky Komandor.

Web: www.vestavenky.cz

StylishRooms – skříně a kuchyně na míru

Pražské nábytkové studio, které má za sebou léta zkušeností a stovky zpracovaných zakázek. Kromě vestavěných skříní dodává také kuchyně na míru. Pokud si s výběrem nejste jistí, zavolejte nebo navštivte provozovnu firmy StylishRooms v Praze, kde vám rádi poradí ochotný a důkladně vyškolený personál.

Web: www.stylishrooms.cz

Autor: redakce