Jste zde

Plánujete bazén na zahradu? Myslete na jeho zastřešení a budete se koupat celý rok!

Zdroj: ukzero.com

Slunce sice teprve nesměle vykukuje zpoza mraků, to ale neznamená, že nemůžete pořídit bazén. Naopak – některé firmy teď na jaře vyprazdňují sklady. Pořídíte ho tak levněji než v hlavní sezoně.

27. 3. 2013

Plánujete si na vaši zahradu pořídit bazén? Pak neváhejte a nakupujte u firmy Albixon přes internetové stránky www.albixon.cz/bazeny. Kromě toho, že je tato firma největším výrobcem bazénů po celé Evropě a právem se pyšní nejvyšší kvalitou svých bazénů a vířivek, nabízí v jarním období doprodej bazénů za akční ceny a ke každému koupenému bazénu zastřešení zdarma. Proto neváhejte a oslovte tuto firmu co nejdříve.

V nabídce firmy Albixon naleznete samonosné nebo přelivové bazény Albistone, laminátové bazény nebo fóliové zapuštěné bazény. Přejete-li si pořídit nadzemní bazény, i ty se v e-shopu nachází. Výběr bazénu tedy záleží na vašich představách a množství připravených finančních prostředků. Vždy je také vhodné váš výběr zkonzultovat s pracovníky obchodu, neboť vás mohou upozornit na jiné výhody či nevýhody materiálů, popřípadě vám doporučit typ, který by se do vaší zahrady nejvíce hodil. Určitě rádi přidají i praktické tipy na údržbu bazénu.

Hojně preferované jsou samonosné bazény Albistone. A důvody pro jejich volbu jsou zřejmé. Tyto bazény mají vysokou životnost a pevnost v tahu, jsou stálobarevné, pružné a tvárné i tepelně odolné. Dále se pyšní zdravotní nezávadností, odolností vůči chemikáliím a UV stabilizací. Mají certifikát EU a mezi bazény jednoznačně patří mezi favority.

S postavením bazénu se vyplatí si pořídit i jeho zastřešení. Získáte tak možnost bazén využívat prakticky po celý rok a navíc ušetříte na chemikáliích. Teplota vody se zvýší a voda zůstane dlouho čistá. Z bazénu nebudete muset denně lovit okvětní lístky, drobný hmyz nebo hlodavce a také se nebudete bát, že do bazénu spadne dítě. Zastřešení bazénů je velice výhodné a především praktické. Jeho pořízení se vždy vyplatí a vy získáte nové rozměry využití vašeho bazénu.

Související články