Jste zde

Nový showroom Preciosy v Praze slavnostně otevře první dáma

Zdroj: preciosa.cz

Když se řekne křišťál a broušené sklo, tak se spoustě lidem vybaví společnost Preciosa a právě ta chystá na začátek října otevření nového exkluzivního showroomu.

2. 10. 2012

Pátek 5. října – to je datum, které mají v diářích tučně poznačené všichni, kteří se na tvorbě nového showroomu podíleli. Právě v tento den totiž proběhne jeho slavnostní otevření. Zúčastní se ho první dáma, na programu je bohatý společenský program a v prvních dnech pak i příjemné slevy na nabízené zboží. Ostatně více najdete v přiložené tiskové zprávě.

1. října 2012

V nově otevřeném showroomu v samotném centru luxusu, jen kousek do pražské Pařížské ulice budou vystaveny klasické křišťálové dekorativní lustry, moderní designová svítidla, jedinečné skleněné skulptury, exkluzivní křišťálová bižuterie a módní doplňky, figurky a dárkové zboží z broušeného křišťálu.

Nové pojetí prostor i větší prodejní plocha umožní zákazníkům pohodlnější výběr. „Prodejní prostory nového showroomu se řídí mimořádným konceptem, který zaujme propojením neotřelého produktového designu a příjemného prostředí,“ vysvětluje Petra Macháčková, obchodní ředitelka společnosti PRECIOSA – LUSTRY.

Slavnostní otevření showroomu proběhne dne 5. října za účasti první dámy České republiky Livie Klausové a předsedy představenstva Preciosy Ludvíka Karla. Po slavnostním přestřižení pásky bude následovat představení společenských tanců a módní show prezentující nádherné šperky Preciosa.

Hned následující den bude showroom otevřen široké veřejnosti. Během prvních 14 dní zde bude možné nakoupit za speciální uvítací ceny.

Prostory nového showroomu společností PRECIOSA - LUSTRY a Preciosa Figurky se nacházejí v Jáchymově ulici v Praze, jen pár metrů od Pařížské ulice.

Otevírací doba:
Po- Pá: 10 - 19 hod.
So: 11 - 18 hod.
Ne: 11 - 17 hod.

Související články