Jste zde

Nevíte, jak a kde vybrat kvalitní a originální sedačku? Poradíme vám!

Zdroj: PHASE sedačky

Sedací souprava – srdce obývacího pokoje. Jde skloubit její kvalita s komfortem a originalitou? Jde. A my vám poradíme pár tipů, jak a kde vybrat tu správnou!

15. 5. 2012

Ideální sedací souprava by měla být komfortní, aby se vám na ní dobře sedělo, popřípadě leželo, kvalitní, aby se opěrka neošoupala hned po několika měsících, originální, aby to u vás v obývacím pokoji nevypadalo jak v katalogu IKEA, a s atraktivním designem, který nemá hned tak někdo.

Že je to podle vás nemožné? Pak zapomeňte na nabídku velkoobchodů s nábytkem, na běžné obchody a vsaďte na sedačku vyrobenou na míru kvalitním výrobcem. Je úplně jedno, jestli máte rádi moderní vzory, nebo retro styl, veselé barvy, nebo jednoduchý design. Pryč jsou ty časy, kdy jste se museli přizpůsobovat – teď se výrobce a následně i sedačka přizpůsobí vám.

Navrhněte si sami sedačku snů!

Ostatně dnes máte dokonce i možnost si sami celou sedačku navrhnout pomocí počítačového 3D konfigurátoru. S touto unikátní nabídkou přišly prodejny PHASE sedačky. „Zákazník si vybere jakoukoliv sedačku v prodejně a ve speciální aplikaci mu ze všech stran ukážeme, jak bude sedačka vypadat ve zvolených barvách a materiálech," vysvětluje princip majitel společnosti Martin Duras

phase2

Zajímalo by vás, jak by tahle sedačka vypadala v černé? S 3D konfigurátorem to není problém. Zdroj: PHASE sedačky

„Zákazník už se nemusí bát, že pokud si objedná sedačku jen dle vzorníku, výsledek bude jiný, než si představoval," dodává. Mimochodem, tuto technologii nabízí PHASE sedačky jako jediný prodejce v České republice i na Slovensku. Sedačka tak přesně zapadne do interiéru. Žádné kompromisy, žádné přizpůsobování stávajícího interiéru.

Sledujte výrobu vlastní sedačky online!

Společnost PHASE sedačky pak na český trh přišla i s další novinkou. Zákazník může výrobu „té svojí“ sedací soupravy sledovat téměř v přímém přenosu. Co to znamená? Celou cestu sedačky, od výroby až po dodání na sklad, může sledovat na internetu. Jednoduchým přihlášením do systému prostřednictvím čísla objednávky zjistí, jestli jsou už vybrané materiály dodané, jestli se právě šije potah, montují opěrky, nebo vystýlají matrace, a kdy bude hotová sedačka čekat na skladě na vyzvednutí.

Když si výrobce věří, aneb 4 roky záruky

Sedací soupravu člověk nekupuje každý den – chce tedy, aby následně nějaký čas vydržela a ne, aby po roce používání za pomoci polštářků kamufloval prodřená místa. PHASE sedačky jsou jednou z mála firem, která garantuje místo standardní dvouleté, čtyřletou záruku. „Víme, co prodáváme, a proto nemáme obavy poskytnout prodlouženou záruku,“ říká Martin Duras. Nákup sedačky by neměl být investicí jen do krásy, ale i do kvality, která člověku bude zpříjemňovat život celé roky.

Důkazem toho, že výběr PHASE sedačky je dobrá volba, jsou i reakce zákazníků: „Kupovali jsme sedačku a navštívili při tom spoustu prodejen. Sedačky sice byly pěkné, ale nikde neměli tu v našem odstínu. Pokud prý chceme jinou barvu, než je na prodejně, musíme si ji rovnou objednat. Ale my jsme chtěli vidět sedačku na vlastní oči ještě předtím, než ji zaplatíme,"vzpomíná jen ze zákaznic.

„A pak jsme přišli do prodejny PHASE sedačky a najednou se všechno dalo. Nebyl problém ukázat nám vybranou sedačku v různých odstínech pro porovnání prostřednictvím počítačového programu, stav objednávky jsme mohli kontrolovat přes internet, záruční doba byla dvakrát tak dlouhá a prodavačky nepoměrně příjemnější než v předchozích prodejnách.“

Stojíte před nákupem nové sedací soupravy? Zkuste se podívat do prodejen PHASE sedačky. Najdete je třeba v Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Č. Budějovicích, Hradci Králové, Liberci nebo Pardubicích.