Jste zde

Nafukovací vířivka – domácí wellness do bytu, na terasu i na zahradu

Zdroj: marimex
Toužíte po domácím wellness a myslíte si, že si to nemůžete dovolit? Možná se mýlíte, možnosti tu jsou. Nafukovací vířivka je řešení, které vám umožní pravidelně relaxovat v pohodlí domova.

21. 3. 2019

A to i když si vířivou vanu z ekonomických či prostorových důvodů nemůžete dovolit. Ceny nafukovacích vířivek jsou totiž ve srovnání s těmi klasickými i několikanásobně nižší. Nafukovací vířivka navíc umožňuje dočasné umístění i v bytě, kam by se stálá zabudovaná vířivka z prostorových důvodů nevešla. Můžete ji umístit třeba na terasu a některé modely i na zahradu.

Jaké jsou výhody nafukovacích vířivek kromě nízké ceny?

Nafukovací vířivka vás okouzlí především mobilitou. Díky rychlé instalaci se do osvěžující bublinkové lázně můžete ponořit doslova pár minut od umístění vířivky do prostoru. Samoinstalační mechanismus umožňuje rychlé a jednoduché uvedení do provozu. Praktický samonafukovací systém stiskem jednoho tlačítka zajistí velmi rychlé nafouknutí těla vířivky. Hned po zapojení do elektrické zásuvky. Pak stačí napustit vodu a po několika minutách se můžete oddávat relaxaci uprostřed bublinek.

Vysoce výkonný systém bublinkových trysek povzbudí masáží každý váš sval. Integrovaný topný systém umožňuje upravit teplotu vody podle toho, jakou máte zrovna náladu. V nabídce jsou i nafukovací vířivky, ve kterých si můžete užít dokonce kombinaci masáže proudy vzduchových perliček a vodními tryskami současně. Tato kombinace masážních funkcí je novinkou, kterou nabízí například vířivky MSpa ELITE. Nákupem této vířivky můžete získat luxusní domácí wellness centrum s parametry klasického spa.

Nafukovací vířivka na zahraděVířivka může být tím nejbáječnějším kouskem vaší zahrady.Zdroj: marimex

Výhodou je i možnost uklidit vířivku například po skončení sezóny do komory, odkud ji můžete kdykoliv zase vytáhnout a během několika minut připravit k použití. Pokud máte místa dost, nafukovací vířivku můžete využívat i trvale, stejně jako klasické modely.

Benefitem nafukovacích vířivek je také bezproblémová údržba. Součástí elektronické řídící jednotky je zařízení, které vytváří střídavé magnetické pole, které zabraňuje vzniku vodního kamene v hadicích. Součástí vířivek je kartušový filtr a některé modely disponují zabudovaným ozonizátorem.

Proč si pořídit vířivku?

Vodní masáž prokrví pokožku, uvolní svalstvo a dostane vás také do psychické pohody. Hydromasáž podporuje fungování krevního oběhu, zlepšuje elasticitu pokožky a pomáhá při regeneraci tkání. Bublinková lázeň komplexně uvolní vaše tělo i mysl. Samotná koupel v hřejivé vodní lázni je uvolňující. Bublinky ji však promění na úžasnou relaxaci, kterou si budete chtít dopřát zas a zas.

Jakou vířivku si vybrat a kde ji koupit?

Klíčovým faktorem při výběru je velikost – podle toho, kolik máte prostoru a kolik osob bude vířivku používat. V nabídce jsou nafukovací vířivky pro dvě, čtyři až šest osob. Můžete si vybrat bazén ve tvaru kruhu nebo čtverce v různých velikostech od 140 do 185 cm. Na výběr máte různé designy a barvy. Vířivky se můžou lišit počtem trysek, formou masáže – buď bublinkovou nebo kombinací vzduchové a vodní. Některé modely umožňují třístupňovou regulaci intenzity masáže. Speciální výbavou je unikátní systém HWT (Hard Water Treatment System), který změkčuje vodu, aby byla šetrnější k pokožce. Při výběru je dobré navštívit prodejce, který umožňuje výběr z mnoha různých modelů nafukovacích vířivek. Takovým prodejcem je například MARIMEX. Široký výběr a možnost konzultace se školeným personálem (i v e-shopu) je zárukou toho, že si vyberete vířivku, kterou budete milovat.