Jste zde

Myčka Beko je spolehlivý parťák za dobré peníze

myčka nádobí Zdroj: bigstockphoto.com
Myčka nádobí do spousty českých domácností už nějaký ten pátek neodmyslitelně patří. Nejen že šetří čas, který byste strávili u dřezu, ale i vodu a energie. Pokud právě vybíráte parťáka pro sebe a chcete zvolit levnější variantu, zkuste myčku Beko.

14. 2. 2020

Společnost Beko má s výrobou elektrospotřebičů letité zkušenosti – existuje už od roku 1967 a to, že je stále na trhu, o něčem svědčí. Obecně její výrobky spadají do škály low-end spotřebičů, tedy těch cenově dostupnějších. Neznamená to ale, že by snad měly krátkou životnost a za rok vám vypověděly službu. Nižší ceny jsou dány tím, že myčky nedisponují drahými technologiemi a jsou vyráběny spíš pro jednoduché a praktické užití.

Vyberte si svou variantu

Tento výrobce rozhodně myslí na to, aby se jeho myčka vešla do každé domácnosti a tím, co nabízí, uspokojila konkrétní kupující. Proto se například vyrábí jako volně stojící i vestavěná, obě verze pak v běžném a slim provedení, které se vejdou i do užších prostor. To ocení zvlášť obyvatelé bytů v bytových a panelových domech, kde nebývá zrovna místa nazbyt.

Zdroj: redakce

Každá myčka Beko si najde své příznivce. Záleží jen na tom, co od ní očekáváte. Tito pomocníci obvykle spadají do energetické třídy A++ a A+++, jen starší modely nejsou tak úsporné. Zároveň vás potěší i poměrně nízká hlučnost – o provozu myčky sice budete vědět, protože její zvuk se pohybuje mezi 43 a 47 dB, ale nepřijatelného a vyloženě rušivého hluku se bát nemusíte.

Výhodou těchto myček vysoká úroveň hygieny, bezpečnost, velmi dobře řešený vnitřní prostor a nejrůznější použité technologie, jako například GlassShield, která brání poškrábání a zašednutí (hlavně u skla), nebo Program Fast+, tedy program který ušetří i dvě třetiny času. Výjimkou není ani samočisticí filtr EverClean, jenž se během cyklu dvakrát sám pročistí vysokým tlakem.

Související články