Jste zde

Módní dámské teplákové soupravy – trend Y2K

Módní dámské teplákové soupravy – trend Y2K PR Zdroj: bolf.cz
Jestliže potřebujete váš šatník doplnit o nějaké ty trendy kousky, zkuste vsadit na dámskou teplákovou soupravu v tzv. Y2K stylu. Že vůbec nevíte, která bije?

29. 3. 2023

Nezoufejte! Na následujících řádcích si řekneme o tomto stylu oblékání vše podstatné. Čtěte a inspirujte se společně s námi!

Jaké vzory, motivy a barvy by měla mít trendy tepláková souprava v Y2K stylu?

Termín Y2K znamená Year 2 kilos a odkazuje na módu z roku 2000. Ano, čtete správně. Nosí ji především generace s označením Z, ale to neznamená, že se jí nemohou inspirovat i starší ročníky. Právě naopak. Móda Y2K je na vzestupu a její součástí se můžete stát i vy. Stačí, když si obstaráte kalhoty s nízkým pasem, upnutější top a když se nebudete bát kreativity. Co se týče vorů a motivů, zapomeňte na něžné květinky a romantické volánky.

Volit můžete i větší a výraznější potisky. In budou kousky v přírodním stylu. Obléci si můžete i teplákovou soupravu s proužky. Volit můžete vertikální i horizontální modely. Zde však musíte brát v potaz typ vaší postavy. Horizontální pruhy totiž figuru opticky rozšiřují. Vertikální vás naopak opticky prodlouží. Zaměříme-li se na trendy barvy, odzvonilo jemným pastelovým tónům. Tepláková souprava v Y2K stylu si žádá výraznější odstíny. Bát se nemusíte svítivé fosforové, ale ani křiklavě oranžové či rudé barvy. V kurzu bude i magentově růžová. Pokud až tak netoužíte být ihned středem pozornosti, můžete si obstarat dámskou teplákovou soupravu v bílé nebo v černé barvě. Ty totiž z módy nevychází. Kousky v zmíněných barevných tónech jsou k sehnání i na Bolf.cz. Tady si přijde každá milovnice módy.

S jakým dalším oblečením a s jakými módními doplňky kombinovat teplákovou soupravu v Y2K stylu?

Abychom vyšperkovaly náš outfit v Y2K stylu do posledního drobného detailu, budeme muset teplákovou soupravu sladit i s dalším oblečením a s módními doplňky. Pod teplákovou soupravu můžete oblékat upnuté body, ale také crop top nebo pohodlné bavlněné tričko. To může mít i různé průstřihy. Oblečení v Y2K stylu je hravé a odvážné zároveň. Nebojte se tak experimentovat a dejte vyniknout vašim ženským tvarům a křivkám. Co se týče módních doplňků, můžete si k teplákové soupravě vybrat městský typ batohu, ale i brašnu nebo tzv. vak. Vždy tak bude záležet na tom, co vám vyhovuje. Vsadit můžete i na šperky z chirurgické oceli. Nezapomínejte ani na kvalitní hodinky s digitálním ciferníkem. Budete neodolatelné!

Jakou obuv vybrat k teplákové soupravě v Y2K stylu?

Dámská tepláková souprava v Y2K stylu si zaslouží i módní obuv. K teplákům a mikině můžete nazout pohodlné sneakersy v nízké i v kotníčkové podobě. Vsadit můžete také na sandály. Jestliže si oblečete teplákovou soupravu s výraznějšími vzory a motivy, volte k ní už jen jednobarevné boty. Naopak k jednobarevné teplákové soupravě si můžete dovolit nazouvat i pestrobarevné boty nebo obuv se vzory a s motivy. Díky tomu bude váš outfit působit uceleně a konzistentně. Příliš vzorů a motivů v jednom outfitu by totiž mohlo působit až chaoticky. I u stylu oblékání Y2K platí určitá pravidla. Jak se říká, méně znamená mnohdy více.

Související články