Jste zde

Mílový krok ve světě superpotravin. Zkuste Superfoody!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Než tento článek zavrhnete s tím, že se se superpotravinami v poslední době roztrhl pytel a není třeba dalších, zamyslete se nad tím, jestli jste mezi nimi objevili stoprocentní produkty bez náhražek a „vycpávek“ v podobě ovesných vloček a dalších levných

1. 10. 2019

Hned je výběr citelně užší. Ale Superfoody se v něm drží, a když je jednou zkusíte, jen těžko si je příště dokážete odepřít. Proč? Důvodů je spousta.

Hotovo, než řeknete superfood

Být zdravý je na žebříčku lidských hodnot hodně vysoko. Měla by to být naše priorita. Stále nás ale tlačí čas a na dlouhý pobyt u plotny nám ho moc nezbývá, takže naše strava nemusí být tak pestrá a bohatá na prospěšné látky, jak bychom si přáli. Proto Superfoody pracují s rychlostí. Stačí přidat lžíci vybraného superprášku do oblíbeného jídla a je hotovo.

Kromě toho si ho nemusíte přidávat jen ráno do jogurtu. Klidně zaexperimentujte s dipem do salátu nebo si obohaťte smoothie z oblíbeného ovoce. Fantazii se meze nekladou.

Podpoříte, co potřebujete

Trápí vás jen jedna oblast zdraví, potřebujete motivovat mozek k vyšším otáčkám, nebo se efektivně zbavovat stresu? Stačí si podle toho vybrat produkt a pak už jen následovat předchozí bod.

Podpořte svou imunitu mixem superpotravin a nenechte se sejmout kdejakým bacilem!Zdroj: superfoody.cz

Bez vycpávek a levných surovin

Superfoody si zakládají také na tom, že neplatíte za pochybné směsi, jejichž většinu tvoří levné suroviny, jako jsou například ovesné vločky, a menšinu pak to, co jste zamýšleli konzumovat. S balením získáte 250 g rozemletých superpotravin v prémiové bio kvalitě. A co víc? Všechny jsou raw, takže je můžete zařadit do jídelníčku i v případě, že si zakládáte na tomto typu stravování.

Není to jen o jídle

Superfoody nejsou náhražka jídla a ani nejsou samospásné. Samotnou konzumací superpotravin se pravděpodobně nezbavíte všech svých zdravotních nedostatků, ale uděláte k tomu významný krůček. Kombinace zdravého stravování, superfoodů a pravidelného pohybu už zní mnohem líp. Spoustu nápadů, rad a zajímavostí z tohoto ranku najdete taky na blogu, který k Superfoodům patří.

Superfoody podporují přírodu

Pokud se zajímáte o superpotraviny a o správné fungování lidského těla, možná vám není cizí ani stav naší planety a právě jejího fungování. Pak vás potěší nejen papírové obaly, ale i to, že část ceny, kterou zaplatíte, půjde na obnovování lesů v ohrožených oblastech. Svým nákupem tedy uděláte i něco pro svět.

Na závěr: rychlá, efektivní přísada pro udržitelný jídelníček

Superfoody se hned při pravidelném užívání stanou vděčným partnerem na cestě ke zdraví. Nebudou vás stát víc než pár sekund denně a vždycky budete vědět, co vám po objednávce dojde. Tuto novinku stojí za to si vpustit do života.

Související články