Jste zde

LED osvětlení – když chcete svítit levně a ekologicky

Zdroj: tipa.eu

Nabídka LED osvětlení se každoročně rozrůstá. Proto si můžete pořídit špičkové zdroje světla, které se hodí do interiéru i exteriéru. A při jejich užívání navíc budete šetřit svou peněženku i přírodu.

5. 12. 2013

Chcete přestat v domácnosti utrácet za položky, na kterých můžete jednoduše ušetřit? Potom máte hned několik možností. Jednou z nich je výměna zdrojů světla. A pokud se chcete odhodlat k tomuto kroku, vhodnou variantou je nepochybně LED osvětlení.

S ním ušetříte nemalé finanční částky, životní prostředí a navíc lze jak v interiéru, tak v exteriéru dosáhnout zajímavých světelných efektů. Prohlédněte si proto nabídku LED osvětlení na Tipa.eu, nebo čtěte dále.

Svícení v interiérech – LED žárovky, trubice, pásky…

Tento druh šetrného osvětlení se neomezuje pouze na LED žárovky, ale ve svém domě či bytě máte mnohem více možností. Tak třeba LED pásky a LED trubice jsou esteticky zajímavým řešením pro osvětlení kontur ploch, jakož i pro nasvícení konkrétních míst. S LED trubicemi navíc dosáhnete efektivního osvětlení kuchyňské linky. Přesvědčte se koneckonců sami zde.

Vrátíme-li se však ještě na chvíli k LED žárovkám, vězte, že se nemusíte rozmýšlet, zda jsou vhodné pouze k dlouhodobému svícení. Lze je totiž bez problému použít i na toaletách, v koupelně nebo v komoře. K dispozici navíc máte také svítidla nebo nástěnná či noční světla a další varianty šetrného LED osvětlení. Stačí si pouze vybrat.

tipa2

Nejen do interiérů, ale i do exteriérů jsou vhodná LED svítidla. Zdroj: tipa.eu

LED osvětlení mimo domácnost


LED žárovky lze použít rovněž na terasách či balkonech, LED trubice a LED pásky zase na příjezdových cestách, na zahradě či v bazénu. Velmi zajímavou variantou jsou rovněž solární svítidla. Ty se totiž v průběhu dne postupně sama nabíjejí, aby pak v noci svítila bez připojení do sítě. V oblasti s LED osvětlením máte zkrátka více možností, jak ušetřit peníze i životní prostředí. Zvažujete-li tedy výměnu stávajících zdrojů světla, zde jste nalezli výtečnou alternativu.

Související články