Jste zde

Kvalitní už neznamená drahé – a pro ruční nářadí to platí dvojnásob

Zdroj: shop-naradi.cz

Pokud i vy sháníte kvalitní a zároveň levné nářadí, rozhodně se nemusíte obávat, že je taková kombinace nesmyslná. V současné době se totiž nejedná o nic nemožného. Právě naopak.

3. 12. 2013

Špičkové nářadí se hodí při mnoha rozličných příležitostech. Ať už stavíte, renovujete, máte svou kutilskou dílnu či autodílnu anebo jej potřebujete pro práci na zahradě, všude nalezne uplatnění. Levné nářadí, které je ovšem zároveň vysoce kvalitní, dneska už navíc koupíte v mnoha obchodech a nečeká vás žádné zdlouhavé shánění po všech čertech.

I my vám níže přinášíme tip, kde můžete nářadí koupit – a zaměříme se na ruční a pneumatické nářadí.

Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Ruční nářadí je i na počátku třetího tisíciletí základem výbavy každého stavaře, montéra, elektrikáře či opraváře. Na tom se s největší pravděpodobností alespoň v nejbližší době nic měnit nebude.  Co se ale postupně vyvíjí, je samotná kvalita ručního nářadí. Aktuálně si tedy můžete i jako kutil pořídit skutečně prvotřídní vybavení. Prohlédněte si koneckonců špičkové ruční nářadí sami.

shop-naradi2

Pokud bydlíte v rodinném domku, nebo vlastníte zahradu, pak určitě víte, že kvalitně vybavená domácí dílnička je základ. Zdroj: shop-naradi.cz

Náš tip: v oblasti s ručním nářadím existuje pestrý výběr, ať už se jedná o kladiva, kleště, dláta či sekáče. Zde bychom Vám ovšem chtěli doporučit momentové klíče, jež spolehlivě zabraňují zničení součástek při utahování. Vyzkoušejte tedy i vy momentový klíč, a to třeba se značkou YATO.

Pneumatické nářadí Vám značně usnadní práci

Spolehlivé pneumatické nářadí pracuje na principu stlačeného vzduchu, přičemž vám umožňuje provádět mnoho různých činností. Brusky, nýtovačky nebo sekačky jsou v současné době na vysoké úrovni, takže práce s nimi je mnohem pohodlnější záležitostí než kdy dříve.

Náš tip: mezi pneumatickým nářadím si Vám dovolujeme doporučit rázové utahováky, jež jsou vynikajícím pracovním nástrojem. Rázový utahovák by proto neměl chybět ve vaší výbavě. Kde jej ale sehnat za zajímavou cenu? Třeba na Shop-naradi.cz, kde zakoupíte pestrý sortiment levného nářadí v nejrůznějších variantách.

Související články