Jste zde

Který se vám líbí? Při nákupu koupelny IKEA si můžete vybrat svého řemeslníka!

Zdroj: IKEA.com

Celý červen patří v obchodních domech IKEA koupelnám. Pokud nakoupíte koupelnový nábytek za více než 5000 korun, máte instalaci zdarma a můžete si vybrat, kdo ji provede.

14. 6. 2012

Praha 31. května 2012

Pokud v posledních měsících uvažujete o tom, že je čas na změnu ve vaší koupelně, je červen ideálním časem ji uskutečnit. IKEA přišla s unikátní nabídkou, díky které získáte instalaci koupelny zdarma, ale můžete si dokonce vybrat, který ze sympatických řemeslníků ji provede.

Instalaci zdarma získá každý, kdo v termínu od 31. května do 20. června nakoupí v IKEA koupelnový nábytek za více než 5000 korun. Kromě montáže koupelnového nábytku se nabídka vztahuje také na instalaci umyvadel a vodovodních baterií IKEA.

Protože s některými řemeslníky může být trochu těžké pořízení, vybrala pro vás IKEA desítky prověřených profesionálů. Z nich si budete moci sami vybrat toho svého nejsympatičtějšího a nejšikovnějšího, který se za vás osobně postará o montáž nábytku, umyvadla či baterie.

Svého šikovného řemeslníka si můžete vybrat na stránkách www.vyberremeslniku.cz nebo přes hlavní stranu www.ikea.cz, kde získáte zároveň návod, jak si svého vyvoleného zarezervovat a domluvit se na termínu instalace.

V obchodních domech IKEA najdete chytrá řešení na funkční a designovou koupelnu. Pokud si nevíte rady, jak vaši koupelnu co nejlépe naplánovat, odborníci z IKEA vám rádi pomohou přímo v obchodním domě.

Související články