Jste zde

Kouzlo nástěnných map – pojďte ho objevovat s námi!

Nástěnné mapy ložnice Zdroj: mapisimo.cz
Mysleli jste si, že nástěnné mapy patří jen do filmů pro pamětníky, příběhů Rosamundy Pilcher odehrávajících se na starých hrabstvích, nebo se vám na mysl vkrádá vzpomínka na dědečkovu pracovnu? Omyl! Krásné mapy jsou pořád in.

2. 11. 2021

Většině z nás, když se řekne nástěnná mapa, vyvstane na mysli vzpomínka na dávnou minulost. Málokdo řekne, že má nějakou doma nebo ve své pracovně a když náhodou ano, jedná se spíše o učební pomůcku než o designový kousek, který by rád ukazoval návštěvám. A to je velká škoda! Mapy totiž zdobily zdi interiérů od nepaměti, ať už se jednalo o ty, které vznikaly čistě z estetických důvodů pro jejich dokreslení, nebo měly svůj hlubší smysl.

perex.jpg

Nástěnné mapy
Zdroj: 
mapisimo.cz

Neotřelé dekorace do vašich interiérů

Pojďte to změnit a vydejte se s námi na pomyslnou exkurzi virtuální obrazárnou, na jejímž konci možná bude nový kousek do vaší pracovny či naprosto unikátní vánoční dárek pro někoho blízkého! Ryze český projekt, na jehož začátku stála láska k mapám a celoživotní práce s nimi, nabízí svým zákazníkům realizaci netradičně zpracovaných map, které odráží přání a jedinečný vkus každého z nich. Vy tak můžete vybírat z už výše zmíněných dobových map, map celého Česka, jednotlivých měst nebo třeba těch, které ukazují celý svět jako na dlani. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout teď a TADY.

obrazek_1.jpg

Nástěnné mapy
Zdroj: 
mapisimo.cz

Papír nebo plátno? S rámem nebo bez?

Vy jste zákazník, vy vybíráte a my plníme vaše přání, pokud je to jen trochu možné. A pokud patříte mezi ty zákazníky, kteří rádi upřednostní a podpoří české společnosti, pak vězte, že celým procesem výroby vás právě taková bude provázet. Všechny mapy vymýšlí a zpracovává český tým, na plakátový papír jsou přenášeny v pražské tiskárně a zvolíte-li mapu vyřezávanou, pak se tak bude dít v rodinné firmě z Vysočiny. Dáváte-li přednost tvorbě na malířské plátno, ani to není problém. Hotová plátna jsou napínána na dřevěný napínací rám tzv. blind rám. Od začátku až do konce řídíte finální podobu mapy vy, a to prostřednictvím objednávkového formuláře TADY. A abyste si mohli svou novou mapu představit co nejlépe ještě před tím, než s ní kurýr zazvoní u vašich dveří, můžete si v pomyslné galerii zvolit některé z nabízených pozadí, které vám to umožní.

obrazek_2.jpg

Nástěnné mapy
Zdroj: 
mapisimo.cz

Vánoce jsou za dveřmi, nechte se zlákat

Přemýšlíte každý rok, jak obdarovat ty, na kterých vám záleží nejvíce, a zároveň nechcete kupovat jen tak něco, abyste nepřišli s prázdnou? Zkuste to letos námi, ať už mapou, kterou společně připravíme nebo dárkovým poukazem, který obdarovanému umožní vybrat si podle vlastních představ. Necháme to na vás a už teď se těšíme na nové originály, které brzy ozdobí zatím prázdná místa na zdech vašich příbytků!

obrazek_3.jpg

Nástěnné mapy
Zdroj: 
mapisimo.cz